ПФЛ не допустить боржників по заявковим внескам до участі у весняній частині змагань. 06-03-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
06.03.2014
четверг
20:18
ПФЛ не допустить боржників по заявковим внескам до участі у весняній частині змагань
Рейтинг публикации

Сьогодні, 6 березня 2014 року відбулося засідання Центральної Ради ПФЛ. Під час роботи прийнято низку рішень щодо перспектив діяльності ПФЛ у напрямі стабілізації фінансово-економічного стану клубів та формату змагань в умовах політичної та економічної кризи в Україні.

У контексті ухваленої Постанови Адміністрації Ліги доручено утворити робочу групу з розроблення документів та у термін до 30 березня 2014 року підготувати проекти Регламенту та плану-календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2014-2015 років.

Серед питань порядку денного члени Ради обговорили та прийняли Постанову за чотирма напрямами подальшої діяльності Ліги: фінансово-економічного забезпечення клубів у сучасних умовах функціонування, приведення спортивної інфраструктури клубів у відповідність до статутних та регламентних норм ФІФА, УЄФА, ФФУ та ПФЛ, забезпечення громадського порядку та безпеки під час змагань та протидії досягненню фіксованих (договірних) результатів та інших корупційних правопорушень. Крім цього, запропоновано розробити механізм стимулювання клубів стосовно гарантій забезпечення безперервної участі команд у змаганнях та своєчасної сплати внесків.

Зважаючи на фінансово-економічний стан клубів ПФЛ, Центральна Рада також постановила внести до ФФУ, органів законодавчої та виконавчої влади України пропозиції щодо розроблення змін до законодавства в частині державної підтримки професіонального футболу, у тому числі введення податкових пільг для футбольних клубів, засновниками яких є юридичні та фізичні особи, які утримують клуби та інвестують кошти у розвиток футболу.

Обговорено також підсумки заявки команд та сплату заявкових внесків у весняній частині змагань сезону 2013-2014 років. Так, футбольні клуби, що не погасять існуючих заборгованостей у термін до 26 березня 2014 року, не будуть допущені до змагань серед команд клубів ПФЛ.

Раніше повідомлялося, що серед боржників по заявковим внескам були: "Буковина" (Чернівці), "Нива" (Тернопіль), "Арсенал-Київщина" (Біла Церква), "Енергія" (Нова Каховка) та "Кристал" (Херсон). Щоправда, згодом "Нива" і "Енергія" повідомили, що розрахувалися з боргами.

Нагадаємо, що вже припинив виступ під егідою ПФЛ ФК "Динамо" (Хмельницький), а "Енергію" з Миколаєва припиняє фінансувати головний спонсор, крм того невизначене питання з продовженням участі у чемпіонаті Другої ліги горностаївського "Миру".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]