У Вереса трехмесячный долг по зарплате - источник. 09-03-2017 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
У одного из лидеров Первой лиги возникли проблемы
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
09.03.2017
четверг
12:13
У Вереса трехмесячный долг по зарплате - источник
Рейтинг публикации
У одного из лидеров Первой лиги возникли проблемы
Також читайте українською: У Вереса тримісячний борг із зарплати - джерело

"Верес", похоже, испытывает финансовые трудности.

"Игроки "Вереса" уже третий месяц не получают заработную плату, стадион на самом деле не строится. Главный тренер клуба Владимир Мазяр в скором времени может покинуть команду" , - сообщил "Динамомании" источник, пожелавший остаться неназванным.

Ранее сообщалось, что "Верес" вынужден искать альтернативу родному стадиону "Авангард", поскольку газон на нем будет готов не ранее чем в апреле.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 2
Источник: Динамомания
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
старий фан (Рівне)
А тим не менше проблем немає. Команда планово готується до чемпіонату. Стадіон будувати будуть за кошти міста, а не команди. Проект вже готовий. Цьогоріч розпочнуть роботи. Прикро, що деякі рівняни, свідомо чи ні накидують лайна на клуб. Підкажіть, як реконструювати щось без проекту і відкриття декларації в ДАБК. Це до того, що стад ще не будується. По ходу розробки проекту виникли додаткові умови і проект мінявся. Щодо Мазяра, то це новина листопадова. Все утряслось. А джерелу пораджу не кидатись лайном, а радуватись життю та успіхам рідної команди.
Ответить
+1
-1
Русланбай (Рівне)
НЕВІРЮ !!!! Невірю я тим обіцянкам. А база для клубу ? Про це я взагалі мови не чув. А в сучасному спорті відновлення один з основних факторів успіху. Тай вибачте мене, ви бачили вже той проект ? Говорити про те що він готовий дуже зручно. Хай оприлюднять. Ніяких конкретних дій. Ще раз повторю, говорять лише лозунгами. В томуж Чернігові підігрів та дренаж закладали ще у жовтні. Але звичайно мріяти і вірити що все буде добре - це не злочин. Люди вірять і надіються , ну хай буде так.
Ответить
+1
0
старий фан (Рівне)
Про базу мова велася. Шукали. В Решуцьку - багато роботи треба зробити. Щодо стаду ще раз розповідаю, розпочавши будроботи до заповнення декларації (вже маю бути проект) - протизаконно. Проект є. Скоро буде проект оприлюднений.
0
-2
Кубусь Пухатек (Луцьк-Рівне)
Та не тратьте, куме сили....У "Русланабая" мабуть просто якісь власні рахунки з Хахльовим. Інакше пояснити його "палку любов" до цієї людини неможливо. Ця "любов" робить з нього сліпого месника, і заважає нормально сприймати не тільки його критиканство, а й конструктивні і справедлив іречі, як то відсутність бази і черепаші темпи розвитку інфраструктури. Мені теж багато чого не подобається в справах "Вереса", але не можливо не побачити і успіхи...А от в "Русланабая" тільки таврування "певних людей"))) Не звертайте уваги.
0
0
Инспектор (Донецк)
Ну раз есть долги можно и ПЛ.
Ответить
0
-2
Русланбай (Рівне)
Ну теж мені дивина. Там відразу було зрозуміло що то піар - проект певних людей. Серйозні наміри проявляються в розбудові інфраструктури. А ті барани в клубі тільки лозунги вміють видавати і лапшу на вуха про новий стадіон вішати. Два роки пройшло а реального проекту з кресленнями та цифрами а не мультика на компі , так і не показали.
Ответить
+2
-1
Счётчик шансов (Полтава)
Народный клуб у нищего народа,
Задолженность стать может и полгода...
Ответить
+1
-1

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]