У Вереса трехмесячный долг по зарплате - источник ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины
У одного из лидеров Первой лиги возникли проблемы
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
09.03.2017
четверг
12:13
У Вереса трехмесячный долг по зарплате - источник
Рейтинг публикации
У одного из лидеров Первой лиги возникли проблемы
Також читайте українською: У Вереса тримісячний борг із зарплати - джерело

"Верес", похоже, испытывает финансовые трудности.

"Игроки "Вереса" уже третий месяц не получают заработную плату, стадион на самом деле не строится. Главный тренер клуба Владимир Мазяр в скором времени может покинуть команду" , - сообщил "Динамомании" источник, пожелавший остаться неназванным.

Ранее сообщалось, что "Верес" вынужден искать альтернативу родному стадиону "Авангард", поскольку газон на нем будет готов не ранее чем в апреле.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 2
Источник: Динамомания
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
старий фан (Рівне)
А тим не менше проблем немає. Команда планово готується до чемпіонату. Стадіон будувати будуть за кошти міста, а не команди. Проект вже готовий. Цьогоріч розпочнуть роботи. Прикро, що деякі рівняни, свідомо чи ні накидують лайна на клуб. Підкажіть, як реконструювати щось без проекту і відкриття декларації в ДАБК. Це до того, що стад ще не будується. По ходу розробки проекту виникли додаткові умови і проект мінявся. Щодо Мазяра, то це новина листопадова. Все утряслось. А джерелу пораджу не кидатись лайном, а радуватись життю та успіхам рідної команди.
Ответить
+1
-1
Русланбай (Рівне)
НЕВІРЮ !!!! Невірю я тим обіцянкам. А база для клубу ? Про це я взагалі мови не чув. А в сучасному спорті відновлення один з основних факторів успіху. Тай вибачте мене, ви бачили вже той проект ? Говорити про те що він готовий дуже зручно. Хай оприлюднять. Ніяких конкретних дій. Ще раз повторю, говорять лише лозунгами. В томуж Чернігові підігрів та дренаж закладали ще у жовтні. Але звичайно мріяти і вірити що все буде добре - це не злочин. Люди вірять і надіються , ну хай буде так.
Ответить
+1
0
старий фан (Рівне)
Про базу мова велася. Шукали. В Решуцьку - багато роботи треба зробити. Щодо стаду ще раз розповідаю, розпочавши будроботи до заповнення декларації (вже маю бути проект) - протизаконно. Проект є. Скоро буде проект оприлюднений.
0
-2
Кубусь Пухатек (Луцьк-Рівне)
Та не тратьте, куме сили....У "Русланабая" мабуть просто якісь власні рахунки з Хахльовим. Інакше пояснити його "палку любов" до цієї людини неможливо. Ця "любов" робить з нього сліпого месника, і заважає нормально сприймати не тільки його критиканство, а й конструктивні і справедлив іречі, як то відсутність бази і черепаші темпи розвитку інфраструктури. Мені теж багато чого не подобається в справах "Вереса", але не можливо не побачити і успіхи...А от в "Русланабая" тільки таврування "певних людей"))) Не звертайте уваги.
0
0
Инспектор (Донецк)
Ну раз есть долги можно и ПЛ.
Ответить
0
-2
Русланбай (Рівне)
Ну теж мені дивина. Там відразу було зрозуміло що то піар - проект певних людей. Серйозні наміри проявляються в розбудові інфраструктури. А ті барани в клубі тільки лозунги вміють видавати і лапшу на вуха про новий стадіон вішати. Два роки пройшло а реального проекту з кресленнями та цифрами а не мультика на компі , так і не показали.
Ответить
+2
-1
Счётчик шансов (Полтава)
Народный клуб у нищего народа,
Задолженность стать может и полгода...
Ответить
+1
-1
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен