Ребров: За рахунок конкуренції всі футболісти в нашій команді зростають. 30-01-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Головний тренер київського «Динамо» підбив підсумок першого тренувального збору в Іспанії.
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
30.01.2015
пятница
23:31
Ребров: За рахунок конкуренції всі футболісти в нашій команді зростають
Рейтинг публикации
Головний тренер київського «Динамо» підбив підсумок першого тренувального збору в Іспанії.

Головний тренер київського "Динамо" Сергій Ребров підбив підсумок першого тренувального збору в Іспанії.

- Сьогодні вам довелося внести корективи у програму першого збору у зв'язку зі скасуванням останнього контрольного матчу. Це суттєво вплинуло на програму підготовки?

- Та ніяк це не вплинуло. Нічого страшного не сталося. Думаю, ми зіграли достатню кількість контрольних матчів за цей збір. Сьогодні вранці хлопці провели двохсторінкку, зігравши по 40 хвилин і замінивши, таким чином, товариську зустріч.

- В останньому матчі Андрій Цуріков відіграв усі 90 хвилин на проблемній позиції лівого захисника. Які його шанси в кінцевому підсумку заповнити цю вакансію?

- Шанси є у всіх, і Андрій – не виняток. У мене немає претензій до жодного з хлопців. Цей збір показав, що всі горять бажанням грати, і я радий, що на кожній позиції у нас є конкуренція. Дійсно, за рахунок цієї конкуренції всі футболісти в нашій команді зростають. Я бачу настрій хлопців під час тренувань. Вони дійсно борються за місце в основному складі.

- У спарингах Бетао грав і в центрі захисту, і на правому фланзі. На якій позиції ви його бачите і як оцінюєте його роботу?

- Бетао пропустив тривалий період, і зараз йому потрібно якийсь час, щоб повернути ті кондиції, які у нього були. Я радий, що він старанно працює і створює конкуренцію. Це досвідчений гравець, який може стати в нагоді будь-якій команді, в тому числі і «Динамо». Звичайно, те, що він великий період своєї кар'єри провів у нашому клубі і знає, що цей клуб означає для нас усіх, є для нього додатковим плюсом. Це футболіст, який сприяє підтриманню хорошого мікроклімату в нашій команді.

- Мякушко і Калитвинцев грали і на правому фланзі оборони, і на лівому. Ви робите ставку на універсалізм або експериментуєте, шукаєте оптимальні позиції для кожного з них?

- Та за великим рахунком, немає великої різниці між позиціями правого і лівого півзахисника. Наприклад, у нас Ярмоленко, у якого ударна нога – ліва, грає на правому фланзі. Олег Гусєв виходить і на правому фланзі оборони, і на лівому. У цьому немає різниці. Для того і потрібні збори, щоб перевірити хлопців на різних позиціях. Я думаю, у проведених матчах ми отримали достатню інформацію. Я радий, що хлопці з розумінням до цього ставляться. Я не вважаю, що кардинально відрізняється гра лівим і правим півзахисником. Вони до цих позицій пристосовані.

- Як буде побудована робота на другому зборі? Якою буде його основна спрямованість, і чим ця робота буде відрізнятися від роботи на першому зборі?

- Спрямованість буде та ж, тільки хлопці будуть отримувати більшу кількість ігрового часу в товариських матчах. Грати кожен з них буде вже не по 45 хвилин, а по 70-90. Будемо поступово підводити команду до важливих матчів чемпіонату і, звичайно ж, до перших двох ігор у Лізі Європи.

- Ви вже визначилися зі списком гравців, які будуть працювати на другому зборі?

- Поїдуть практично всі ті ж гравці. Можливо, буде лише одне-два зміни.

- Тобто всі ці гравці є вашою основною обоймою, і ви їх не ділите на перший і другий склади?

- А хіба якийсь тренер ділить своїх гравців на перший і другий склади на міжсезонному зборі? Повинна бути здорова конкуренція, від цього всі тільки виграють. На зборі не може бути поділу на перший склад і другий. Хто буде сильніший, хто буде краще працювати, той і буде грати. Я вважаю, що це нормальна практика для всіх клубів.

- Як плануєте провести кілька вихідних днів?

- Вдома у мене теж є справи, турботи. Так що знайду, чим зайнятися.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Динамо" Київ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]