Аляксєй Сучков: Моя подальша доля ще не відома ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины
"Шиннік" та "Карпати" не зуміли знайти спільної мови у питанні трансферу футболіста
08.07.2004
четверг
09:04
Аляксєй Сучков: "Моя подальша доля ще не відома"
Рейтинг публикации
"Шиннік" та "Карпати" не зуміли знайти спільної мови у питанні трансферу футболіста

Білоруський футболіст Аляксєй Сучков, виступаючи минулого року за львівські „Карпати”, своєю грою не дав засумніватися у правильності його запрошення. Дехто зі спеціалістів зазначав, що „зелено-білі” не прогадали, взявши в команду Сучкова, що такого лівшу ще треба пошукати в Україні. З недоліків білоруського легіонера виокремлювали його запальний характер, за що він не раз карався арбітрами. Можливо, саме через це Мирон Маркевич не зумів знайти спільну мову зі Сучковим і виставив його на трансфер. Наскільки правильним був цей крок наставника, не будемо судити. Одне можна констатувати: без білоруса лівий фланг півзахисту „Карпат” виглядав осиротілим.

- Чим зараз займається білоруський футболіст, який належить футбольному клубові „Карпати”?

- Підтримую ігрову форму. Я попросився тренуватися з „Нєманом” (Гродно). Але оскільки рівень підготовки у цій команді, зрозуміло, трохи нижчий, ніж потрібно, тому ще додатково займаюся разом із декількома гравцями.

- Останні півроку ти провів у ярославльському „Шинніку”, який, щоправда, по закінченні оренди вирішив відмовитися від твоїх послуг. Як вважаєш, з яких причин?

- Швидше за все, причиною того, що я покинув „Шиннік”, стала зависока трансферна сума, яку хотіли отримати від ярославльського клубу львівські „Карпати”.

- А новий тренер „Шинніка” Олег Долматов хотів залишити тебе у команді?

- Наставник говорив, що розраховує на мене. Зазначив, що пам’ятає мене ще тоді, коли він перебував у полтавській „Ворсклі-Нафтогазі”, а я, у свою чергу, виступав за „Карпати”. Всі у Ярославлі говорили, що хочуть і надалі бачити мене у своїй команді, але все раптово змінилося після того, як я повернувся з виступів у молодіжній збірній Білорусі на чемпіонаті Європи. Повторююся, мабуть, керівники обидвох клубів не домовилися щодо суми компенсації.

- Ти хотів залишитися у Ярославлі?

- Так. Там мені все подобалося. Зокрема і ставлення до мене з боку гравців. Я не мав проблем, відколи прийшов у цю команду. Швидко знайшов спільну мову з новими одноклубниками. Прийняли мене здорово. Опікати відразу мене стали два білоруські футболісти, які виступають у „Шинніку” - Штанюк і Кульчій. Та й взагалі підхід у ярославльському клубі професіональний у всьому. Для футболістів створені всі необхідні умови. Все, що було зазначено у контракті, виплачувалося вчасно.

- Проте у чемпіонаті Росії ти провів небагато матчів. Можливо, тому „Шиннік” і вирішив відмовитися від твоїх послуг?

- Там були свої нюанси в тому, чому я не виступав за головну команду. Зате постійно виходив на поле, граючи за дублерів. Перед сезоном попередній тренер говорив, що бачить мене в основному складі, на зборах награвали саме як гравця „основи”.

- Можливо, росіяни, використовуючи тебе переважно у матчах за дубль, просто хотіли таким чином збити ціну?

- Я цього не виключаю.

- Але ж із твоїх слів я зрозумів, що „Шиннік” не має фінансових проблем?

- Просто керівництво дотримується такої трансферної політики, яка не передбачає значних витрат на придбання гравців. Вони вважають за доцільніше виростити своїх гравців.

- Зважаючи на такий підхід, які ж у команди стоять завдання?

- Перед „Шинніком” керівники поставили завдання бути у п’ятірці кращих. Також ми повинні були змагатися за те, щоб здобути Кубок Росії. Але цього не вийшло, тому керівництво клубу вирішило провести зміни на тренерському містку.

- Нещодавно на оглядинах у Ярославлі побували гравці „Карпат” Даниловський та Тимчишин. Те, що останній поїхав у тренувальний табір „Шинніка”, означає, що команда має проблеми на лівому фланзі, на якому виступаєш якраз ти?

- „Шиннік” має проблеми з двома краями. Щодо Тимчишина, то, наскільки мені відомо, він імпонував своєю грою Олегу Долматову.

- Незважаючи на те, що ти рідко виступав у чемпіонаті Росії, все ж таки був викликаний тренером „молодіжки” Білорусі на чемпіонат Європи...

- Тренер збірної Юрій Пунтус весь час підтримував мене. А щодо чемпіонату Європи, то там ми, і я в тому числі, відіграли непогано. Але, вважаю, що

свої корективи внесла політика. Ми добре розпочали, але в останній грі нам, можна сказати, вказали на двері.

- Останні півроку вважаєш втраченими для своєї кар’єри?

- Ні. На мою думку, я поліпшив свою гру. Став дорослішим, більш розсудливим, спокійнішим.

- Проте, виступаючи за дубль „Шинніка”, одно разу достроково покинув поле.

- У тому, що отримав червону картку, нічого аж такого немає. Адже футболісти не роботи, а живі люди.

- 1 липня у тебе закінчився термін оренди у „Шинніку”. За логікою, мав би повернутися до Львова. Тобі вже хтось телефонував із „Карпат”, обговорював, де продовжиш кар’єру?

- Ніхто не телефонував до мене. І це, звичайно, неприємно.

- Чи став для тебе несподіванкою виліт львівської команди до першої ліги?

- Я постійно стежив за виступами „Карпат”. Телефонував і до гравців, спілкувався з ними. Тому я був у курсі подій щодо стану справ у команді. Звичайно, прикро, що „Карпати” покинули вищу лігу. У минулому році в нас був добротний колектив, наставник, який більше був психологом, аніж тренером. Мені сподобався Львів, який розташований не так далеко від мого рідного дому.

- Повернемось до обставин, за яких ти покинув „Карпати”. Вважаєш, Мирон Маркевич тоді припустився помилки, відрахувавши тебе із команди?

- Я і раніше говорив, що це була тренерська помилка. У нас існувала хороша команда, і не варто було вносити кардинальні корективи. Необхідно було знайти до нашого колективу належний підхід.

- Петро Димінський сказав, що лише від тебе залежатиме, чи продовжиш виступи у „Карпатах”. Маєш бажання повернутися до Львова?

- Якби „Карпати” залишилися у вищій лізі. Перша – це нижчий рівень, а хочеться виступати у сильному турнірі. Звичайно, у даному випадку не все вирішуватиму я - останнє слово буде за керівництвом. Адже ще півтора року за контрактом належатиму львівським „Карпатам”.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Віктор Дерпак, газета "Карпати"
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
777
- В чем разница между арменином и белорусом - Арменин пьет коньяк, а белорус пьет "як конь" Sorry...
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен