Аляксєй Сучков підписав новий контракт з ФК «Карпати» на три роки. 10-01-2006 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Сьогодні, кращий футболіст «Карпат» 2005 року за версією фанатів команди, підписав новий контракт з клубом
10.01.2006
вторник
20:58
Аляксєй Сучков підписав новий контракт з ФК «Карпати» на три роки
Рейтинг публикации
Сьогодні, кращий футболіст «Карпат» 2005 року за версією фанатів команди, підписав новий контракт з клубом

Сьогодні, 10 січня, кращий футболіст «Карпат» 2005 року за версією фанатів команди, білорус Аляксєй Сучков під час прес-конференції підписав новий контракт з клубом, терміном на три роки.

За словами Аляксєя Сучкова, підписати новий контракт з «Карпатами» його надихнули здорова атмосфера всередині клубу, а також створення керівництвом усіх умов для нормальної праці та розвитку футболіста. Важливим фактором для Сучкова стало те, що команда ставить перед собою високе завдання – повернутися до вищої ліги.

Як повідомив на прес-конференції головний тренер ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький, до Аляксєя Сучкова у це міжсезоння проявляли інтерес дніпропетровське «Дніпро», донецький «Металург», ряд російських та польських клубів, проте білоруський легіонер вирішив пов’язати своє найближче майбутнє саме з львівським клубом.

Півроку тому під час літнього міжсезоння Аляксєй Сучков уклав попередній контракт з польським клубом „Ґурнік” з міста Лєнчна, тому Дячуку-Ставицькому та генеральному директору «Карпат» Богдану Федоришину довелося перед підписанням нового контракту з «Карпатами» спочатку залагодити усі юридичні формальності з польським клубом.

Богдан Федоришин та Юрій Дячук-Ставицький запевнили журналістів та фанів команди, які були присутні на прес-конференції, що вже проведено переговори і вирішено питання стосовно підписання нових контрактів з клубом таких гравців, як Максим Фещук та Євген Шмаков, у яких діючі угоди з клубом закінчуються влітку цього року. З цими футболістами найближчими днями буде продовжено співпрацю на три або на п’ять років. До речі, днями нігерійський легіонер „Карпат” Самсон Ґодвін вже пролонгував угоду з львів’янами. Цей півзахисник буде гравцем галицького клубу до 2010 року.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт "Карпат"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com