"Спартак" вирушив президентськими місцями. 25-01-2007 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Івано-франківський „Спартак” 15 січня розпочав підготовку до другої частини першості України з футболу 2006-07 рр.

Володимир Горощак
25.01.2007
четверг
23:35
"Спартак" вирушив президентськими місцями
Рейтинг публикации
Івано-франківський „Спартак” 15 січня розпочав підготовку до другої частини першості України з футболу 2006-07 рр.

Івано-франківський „Спартак” 15 січня розпочав підготовку до другої частини першості України з футболу 2006-07 рр. Пройшовши медогляд, гравці впродовж тижня займалися на спортивних базах обласного центру. 23 січня розпочався 12-денний тренувальний збір команди на базі президентської резиденції „Синьогора” у селі Гута Богородчанського району. Він триватиме до 3 лютого. За цей час тренерський штаб колективу, а він, до речі, не змінився – Юрій Шулятицький, Микола Васильків і Степан Хопта – планує провести два контрольні поєдинки. Першим суперником „Спартака” у міжсезонні стане долинський „Нафтовик” (гра відбудеться 31 січня), другого – наразі підшукують.

В складі спартаківської делегації 25 футболістів. У порівнянні з осінньою частиною першості в команді немає орендованих гравців – Коробкіна („Оболонь”), Ільківа і Стуса („Карпати). Хоча, не виключено, до співпраці з деким із них клуб ще повернеться. Наприкінці минулого року контракт з „Карпатами” уклав 18-річний голкіпер „Спартака” Андрій Новак. На оглядинах у клубах вищої ліги перебувають й два оборонці команди – Петро Ковальчук („Кривбас”) і Роман Бочкур („Чорноморець”). Їх доля вирішуватиметься трохи згодом, адже в обох ще не закінчилися терміни контрактів з івано-франківським клубом. Водночас, під час збору тренери „Спартака” переглядатимуть потенційних новачків.

В якому складі „Спартак” зустріне другу частину турніру, залежатиме від його фінансового становища. 24 січня відбулася рада засновників НФК „Спартак”, яка підтвердила своє бажання бачити команду сильною бойовою одиницею. 30 січня сесія Івано-Франківської міської ради розгляне інвестиційний проект щодо створення на базі стадіону „Рух” спортивно-відпочинкового комплексу, який передбачає добудову спортивної чаші стадіону, зведення готелю на 300 місць, спортивного блоку (спортивні зали, басейн) та критого футбольного поля, яке, при потребі, легко трансформується у концертний зал виставковий комплекс. За умовами договору, інвестор візьме на себе собов’язання із довготривалого утримання НФК „Спартак”.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com