Володимир Журавчак: "Перевага була на нашому боці". 31-03-2008 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Післяматчеві коментарі Володимира Журавчака, Ярослава Кінаша, Віталія Неділька та Володимира Ковалюка про гру проти МФК "Миколаїв"
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
31.03.2008
понедельник
09:53
Володимир Журавчак: "Перевага була на нашому боці"
Рейтинг публикации
Післяматчеві коментарі Володимира Журавчака, Ярослава Кінаша, Віталія Неділька та Володимира Ковалюка про гру проти МФК "Миколаїв"

Післяматчеві коментарі тренера Володимира Журавчака та гравців Ярослава Кінаша, Віталія Неділька та Володимира Ковалюка про гру проти МФК "Миколаїв"

Володимир Журавчак:

У цьому матчі перевага була на нашому боці, МФК "Миколаїв" побудував свою гру від оборони - на контратаках. Варто відзначити, що у суперника було декілька гострих моментів біля наших воріт, однак вони сталися не внаслідок конструктивних дій господарів, а завдяки нашим помилкам. У нас же для взяття воріт було моментів набагато більше і ми були ближчими до перемоги. Щоправда наприкінці зустрічі доля везіння була й на нашому боці, коли у компенсований час миколаївці мали нагоду зрівняти рахунок.

Загалом "Волинь" сьогодні виглядала більш солідніше, ніж суперник. У захисті на пристойному рівні відіграв Ковалюк, дуже чітко і надійно грав Гібалюк, хочу також відмітити Кінаша - і як автора переможного м'яча, так і його конструктивні дії при створенні атак. Сьогодні без помилок зіграв Неділько. Його дії були чіткими, надійними і відразу відчувалося що позаду є спокій, що не могло не відобразитися на діях захисників. Вони грали спокійно і надійно. Дуже старався Алозі. До нього була особливо прикута увага оборонців і не усі передачі до нього доходили, однак він виглядав на полі досить мобільно. Пищур відіграв на пристойному рівні, хоч і змарнував стовідсотковий момент для взяття воріт, однак поставлену задачу на гру виконав - нав'язував боротьбу і виграв майже усі верхові м'ячі. А от поле в Миколаєві, м'яко кажучи, не витримує ніякої критики і на ньому грати у комбінаційний футбол було практично неможливо, тому ми спростили гру вдавшись до верхових передач на Пищура і Сашко скидав м'ячі партнерам. Спочатку у нас це не дуже виходило, проте незабаром команда пристосувалася і підбір був за нами, що дозволило команді атакувати більш потужно. І врешті-решт наші зусилля призвели до взяття воріт.

Перемога наша, я вважаю, була заслужена, хоча гра команди не є такою якою б хотілося її бачити, однак плоди праці футболістів на зборах вже відчуваються і команда додає з кожним матчем.

Ярослав Кінаш:

- Ярославе, як склалася гра проти "Миколаєва"?

- "Волинь" значно переважала суперника, який закрився на своїй половині поля і вдався до контрвипадів. Однак, як кажуть, вода камінь точить. Ось і ми атакували, комбінували, нагнітали ситуацію, та й врешті решт повезли перемогу до Луцька.

- Тобі вдалося провести переможний м'яч, як це сталося?

- Жадер виконував штрафний від бокового прапорця, сильно закрутивши м'яч у напрямку воріт і я спочатку головою ледь не замкнув подачу, та м'яч потрапив у дальню стійку, потім почалася толока у штрафному, м'яч потрапив до мене і я спокійно пробив у кут.

- Який у тебе і команди настрій?

- Чудовий. Дуже радий, що зусилля партнерів у цій грі не пройшли дарма і команда піднялася на третє місце. І, звичайно, радий що провів переможний м'яч.

Віталій Неділько:

- Що можеш сказати про матч.

- Волинь в цій грі домінувала. Мене здивувало те, що команда суперника, граючи вдома, виставила тільки одного нападника і закрилася на своїй половині поля, руйнуючи наші атакуючі дії і проводячи рідкі контратаки, якщо їх так можна назвати, бо здебільшого це були сумбурні дії типу "бий - біжи". Важко на такому поганому полі сьогодні було показати футбол, однак я радий що ми перемогли.

- Перші дві гри цієї весни ти пропустив, а сьогодні тренери довірили тобі пост №1. Гадаєш впорався з відповідальністю?

- Першу гру пропускав з-за дискваліфікації, а другу з-за травми. Сьогодні відчував у собі сили і результат моїх дій, як кажуть, на табло. А оцінку моїй грі дасть тренер.

Володимир Ковалюк:

- Перевага у матчі була на нашому боці, однак провели тільки один м'яч і це призвело до штурму в кінці зустрічі на наші ворота, коли миколаївці могли добитися нічиєї. Та надійні дії нашого голкіпера, який впорався з ударом впритул, дозволили нам перемогти. Щоправда, ще підчас гри був у них один момент, коли по центру на ворота вивалився футболіст "Миколаєва", однак і в цьому моменті Неділько не схибив. Це все що змогли створити біля наших воріт господарі поля. "Волинь" же ж мала до десяти моментів забити, та тільки одного разу нам це вдалося. Однак і цього вистачило для перемоги. До того ж заважав нам дуже низький стан газону, на якому було багато горбочків, що не дозволяє показати клас команди. Однак, у цьому матчі більше хотіли виграти саме ми і перемога закономірна.

- Волинські уболівальники неодмінно зрадіють цій перемозі, яка дозволила команді піднятися на третє місце. Що ти можеш сказати з цього приводу?

- Ми безумовно раді виїзній перемозі і думаємо, що вона приверне ще більшу увагу болільників до команди й у наступному турі вдома усі прийдуть підтримати нас, а ми у свою чергу все зробимо для того, щоб показати красивий атакуючий футбол і, звичайно, будемо грати тільки на перемогу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Сайт вболівальників ФК "Волинь"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com