Альґімантас Любінскас: "Наші погляди на футбол зійшлися". 10-03-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
10.03.2010
среда
16:35
Альґімантас Любінскас: "Наші погляди на футбол зійшлися"
Рейтинг публикации

Про підсумки завершального кримського збору та підготовку до матчу із «Севастополем» розповів головний тренер «Львова» Альґімантас Любінскас

– Пане тренере, як оціните завершальний збір у Туреччині? Адже він став визначальним перед офіційними баталіями.

– Цього разу робота тривала у швидкісно-силовому режимі. Знімалися об’єми навантажень, застосовувалося більше інтенсивності та ігрових вправ. Хороші поля дозволяли працювати у цьому напрямку, налагоджували зіграність окремих ланок. Ну, і, звичайно, мали ігрову практику. Для того, щоб підійти якомога ближче до оптимальної ігрової форми. Спочатку перемогли «Шуртан» (Узбекистан) (1:0), «Гомель» (Білорусь) (1:0). Незважаючи на поразки від російської «Сибірі» (0:1) та казахського «Актобе» (0:3), ці матчі були для нас теж дуже корисними. Вони пройшли на високих швидкостях, зі значним відсотком мобільності, просто треба зробити відповідні висновки з таких матчів. Наприклад, з казахами ми пропустили швидкий гол з явного положення поза грою – відеоповтор потім підтвердив це. А в другому тайм дві помилки у захисті спричинилися до такого підсумку. Але ми ці помилки зобов’язані виправити до офіційного матчу.

– Серед новачків команди нападник Олег Шептицький, захисник Петро Ковальчук та велика група молодих футболістів…

– Шептицький підтягнувся порівняно з кримським збором на початку року. Тоді він виглядав повільним і не зовсім готовим, а тепер значно додав у грі і реально претендує на місце в основі. Будемо думати, чи використовувати на вістрі атаки його одного, чи грати у два форварди (Шептицький, Мандзюк). Визначимося найближчими днями. Добре ввійшов у нашу гру Ковальчук. Разом з Гальчуком вони складають таку серйозну чоловічу пару центральних захисників.

– Футболістів основи, напевно, підбирають і молоді гравці, вчорашні резервісти? До речі, така велика увага майбутній перспективі – це вказівка керівництва клубу чи ваше свідоме рішення?

– У цьому плані наші погляди на футбол зійшлися. «Львів» поповнюється молодими гравцями, вихованцями клубу, зі сторони, за невеликими винятками, нікого немає. Наше завдання – готувати перспективних футболістів, які можуть вистрелити у потрібний момент. Бачу велике бажання молоді, приємно з ними працювати. Тож який сенс закривати їм дорогу? Наше тренерське кредо – награвати молодих, Так ми з Віталіюсом Станкявічюсом працюємо вже постійно. Тренерська доля дала нам можливість поставили на ноги багато молодих футболістів – так було і в збірних Литви, і ще раніше в «Жальґірісі», і в інших клубах, які ми очолювали. У футболі життя не вічне, тому молодим давати дорогу. А вони вже, своєю чергою, повинні як завоювати своє місце у футболі, так і згодом відстояти його. А друге – це ще складніше. Футбол – це своєрідні джунглі (сміється).

– Як готуєтеся уже безпосередньо до гри із «Севастополем»?

– Бачили гру «Севастополя» ще під час зборів у Криму. Але ці матчі не були визначальними, кримчани грали двома складами, переглядали нових гравців. Не секрет, що у нашого суперника є два потужні нападники, але в тих матчах, які ми бачили, вони не зовсім упевнено діяли в обороні. Хоча, переконаний, зараз ситуація змінилася. От підписали вони колишнього гравця «Львова» Шевелюхіна, а це, як відомо, непоганий футболіст захисного плану.

– Основний склад на гру із «Севастополем» принаймні для себе ви вже визначили?

– На 90 відсотків. Поки що не буду називати прізвища. Але вже в день гри зранку я оголошу склад. Ми, тренери, вже практично знаємо, як розпочнемо, яким складом. Але гравцям не кажемо, навіть для хлопців на тренуваннях різні зв’язки награємо, щоб вони не знали про це. Так легше психологічно підготуватися до гри.

– Сподіваєтеся на підтримку вболівальників у Добромилі?

– Хотілося б, щоб стадіон був повний, щоб він підтримував нас, постійно гудів, це додасть настрою гравцям. Знаю, що на гру вирушить спецпоїзд зі Львова. Це теж дуже добре. Ми ж, футболісти і тренери, обіцяємо, що докладемо всіх зусиль, щоб показати хороший футбол, щоб уболівальники отримали хороший настрій від футболу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com