Ігор Гамула: "Сантрапинських відтепер — гравець "Закарпаття". 26-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.01.2011
среда
13:40
Ігор Гамула: "Сантрапинських відтепер — гравець "Закарпаття"
Рейтинг публикации

Напередодні «Закарпаття» обіграло з рахунком 3:0 збірну області. У складі команди на полі перебували лише потенційні новачки ужгородського клубу, яких набралося ледь не на два склади. Утім, жоден із «потенційних» так і не став «новачком», про що й розповів тренер третьої команди першої ліги.

— Ігоре Васильовичу, після спарингу зі збірною області ви сказали, що не побачили на полі того футболіста, який би справді зміг посилити гру «Закарпаття». І це при тому, що в команді на оглядинах було 18 гравців! Виникає питання: звідки ж вони в такому разі приїхали, що собою являють?!

— На жаль, я побачив саме це — всі футболісти, які брали участь у спарингу, не готові до вирішення завдань, які нині стоять перед «Закарпаттям».

— А підбором цих потенційних новачків команди займався тренерський штаб і селекціонери «Закарпаття» чи футболісти самі, як завжди, їздять по клубах і намагаються працевлаштуватися?

— Їх присилають до нас їхні агенти, які на всі сто впевнені, що все гаразд із цими гравцями, а насправді ж виходить так, що приїздять футболісти мало того, що малокваліфіковані, та ще й не готові функціонально! Вони собі десь відпочивають, набирають зайву вагу, а потім починають їздити в пошуках роботи. Нема дурних, знаєте! Людина, яка справді хоче потрапити до хорошої команди, має бути з першого дня готовою показати себе на полі в усій красі.

— Як ви взагалі ставитеся до подібної практики «футболістів-подорожувальників» в Україні: «Не підійду одним — поїду в інший клуб»?

— На жаль, я зіштовхуюсь із такою практикою, але що можу з цим зробити? Футболісти катаються по країні, а пробудуть у команді максимум півроку — та й по всьому. Отже, такого вони рівня професіонали!

— «Закарпаття» може собі дозволити купити потрібного гравця, а не чекати «пошти» від футбольних агентів?

— А де його купити? Хороші гравці є, але вони дорого коштують, тому їх можуть придбати лише гранди прем’єр-ліги. А футболіста з українським паспортом для першої ліги знайти дуже складно. Та й навіть коли знайдеш і забажаєш навіть купити його, не вийде! Вони всі ж хочуть грати в прем’єр-лізі, і їхні погляди спрямовано саме в той бік.

— Якщо говорити про інших учасників першої ліги, в їхньому складі теж є непогані гравці. Такі клуби йдуть назустріч іменитішим, як-от «Закарпаття», щодо продажу власних гравців?

— Команди, які перебувають у верхній частині турнірної таблиці, вирішують свої завдання, тому футболіст навряд чи й сам захоче переходити — від добра добро не шукають. Щодо інших команд… Ну ось, ми нині стараємося, шукаємо, запрошуємо. Наприклад, запросили Сантрапинських із «Буковини», гадаю, він нам допоможе (Нагадаю: Євген був одним із лідерів чернівецької команди, зігравши на позиції лівого півзахисника/інсайда 18 поєдинків та забивши при тому 2 м’ячі. Основними конкурентами Жені за місце в складі, найімовірніше, будуть Лисицин та Микуляк — гравці зі схожими амплуа. — Прим. авт.).

— Для вирішення завдання виходу до прем’єр-ліги, на які позиції «Закарпаттю» необхідні нові футболісти і скільки новачків вам потрібно загалом?

— Кожен тренер хоче мати хорошого гравця на кожній позиції.

— Варто розуміти, що сказано це не про нинішнє «Закарпаття»?

— Це вже доволі внутрішньокомандна справа, але скажу, що хорошого футболіста ми візьмемо в клуб завжди, адже конкуренція — річ потрібна, й вона завжди приносить позитивні зрушення та бажаний результат. Інша річ, що, повторюся, хороших футболістів — обмаль.

— А чи є в складі «Закарпаття» гравці, які виступали в першій частині змагань першої ліги, але взимку покинуть команду?

— Поки що важко відповісти на це запитання, називаючи прізвища гравців — все стане зрозуміліше ближче до шостого лютого. Але такі футболісти неодмінно будуть.

— На зборах в Угорщині, Туреччині та Криму селекція складу триватиме?

— Гадаю, в Туреччині ми вийдемо на потрібну кількість гравців , які складатимуть стрижень команди в другому колі. Якщо відтак хтось поповнить команду, то хіба що «точково» та за збігом якихось обставин. А можливо, когось візьмемо в оренду.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Анатолій Волков, ukrfootball.in.ua
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]