Сергій Басов: "Прийняв рішення продовжити виступи в "Буковині". 03-02-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
03.02.2011
четверг
15:55
Сергій Басов: "Прийняв рішення продовжити виступи в "Буковині"
Рейтинг публикации

Результативний захисник чернівецької «Буковини» Сергій Басов побував на оглядинах у ПФК «Олександрія». Днями Сергій знову приступив до тренувань у нашій команді. Прес – служба ФСК «Буковина» поспілкувалася з футболістом.

- Сергію, ти нещодавно повернувся до лав чернівецької «Буковини». Можна зробити висновок, що тренерський корпус нашої команди знову розраховувати на тебе ...

- Мої найближчі плани пов’язані з «Буковиною». Я хочу і надалі приносити користь чернівецькій команді. Сподіваюся, що ми радуватимемо своїх уболівальників вдалими результатами.

- Що можеш сказати про своє перебування у ПФК «Олександрія» ?

- ПФК «Олександрія» - хороша команда. Однак, я зрозумів, що мене хотіли використовувати на правому фланзі захисту. А на позицію центрального оборонця у «Олександрії» є багато виконавців. До того ж клуб із Кіровоградської області ще запросив Дмитра Назаренка з алчевської «Сталі».

До речі, міг поїхати і на другий збір підопічних Володимира Шарана, який також відбувається в Туреччині. Я ж вирішив, що визначуся з командою одразу після першого збору ПФК «Олександрія» на турецькій землі.

У мене були запрошення з інших клубів. Я ж прийняв рішення продовжити виступи в «Буковині». Я вже звик до чернівецької команди, де відчуваю довіру тренерського штабу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Буковина"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com