Контрольний матч. ФК "Львів" – "Погонь" (Львів) 2:1. 29-01-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
29.01.2012
09:58
Контрольний матч. ФК "Львів" – "Погонь" (Львів) 2:1

Підопічні Романа Марича провели дебютний футбольний поєдинок цієї зими. Першим спаринг-партнером Синьо-Золотих Левів стала знаменита в минулому львівська футбольна команда «Погонь» (чотириразовий Чемпіон Польщі: 1922, 1923, 1925, 1926рр.).

Гра відбувалася на футбольному полі львівської навчально-спортивної бази «Динамо» й тривала три тайми по тридцять хвилин. Діями Львівських Левів вже традиційно керував Роман МАРИЧ, йому допомагали Андрій ХАНАС і Тарас ШЕВЧИК. На кожну тридцятихвилинку на поле виходив майже повністю інший склад «Львова», який, не зважаючи на великий мороз і засніженість газону, намагався демонструвати якісний та видовищний футбол, кожен гравець прагнув довести тренерському штабу, що є достойним аби закріпитись в обоймі Левів. І справді, ті вболівальники, які прийшли на перегляд поєдинку побачили, і жовті картки, і важкі ігрові зіткнення, і працю медиків, і що найголовніше – хороші голи!

Перша тридцятихвилинка проходила в рівній боротьбі, проте, наприкінці першого тайму відзначились гравці «Погоні», організувавши хороший прорив правим флангом. Проте в другому періоді гри, «синьо-золоті» майже відразу зрівняли рахунок, це Володимир Кавійчик, отримавши чітку передачу, прийняв м’яча на лінії штрафного майданчика й пробив на силу в дальній від себе кут воріт, голкіпер команди-суперників був лише статистом – 1-1! А вже, приблизно через сім хвилин, другий раз засмутив прихильників «Погоні» ще один Володимир, на цей раз це був Кудрявцев, який, метрів з сорока, влучним пострілом поклав круглого в ближню «дев’ятку» – 2-1. Загалом, другий і третій тайм проходив за відчутної переваги гравців «Львова», але більше голів у поєдинку не було.

Нагадаємо, Галицькі Леви розпочали підготовку до весняно-літнього етапу сезону 2011/2012рр. 20-го січня.

Відеозвіт про гру «Львів» – «Погонь», а також інтерв’ю з футболістами та головним тренером городян Ви зможете побачити у цей понеділок у телепрограмі «ПАС» на 12-му каналі Львівського телебачення.