Євгеній Яровенко: "Пропустили такий безглуздий м'яч". 24-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
24.03.2012
суббота
23:25
Євгеній Яровенко: "Пропустили такий безглуздий м'яч"
Рейтинг публикации

Післяматчева прес-конференція головних тренерів "Нафтовика-Укрнафти" та "Металургу":

Євгеній Яровенко: головний тренер «Нафтовик-Укрнафта»

- По перше я б хотів поздоровити всіх охтирчан з новим футбольним сезоном, і подякувати вболівальникам за ту підтримку яку ми відчували на протязі всієї гри. Що стосується самої гри я можу сказати наступне: за другий тайм я подякував хлопцям. У першому таймі щось не виходило. Ми знали клас команди «Металург», слідкували за ними, знали їх сильні і слабкі сторони, але не все виходило. Я сказав футболістам що матч триває 90 хвилин і ту недостачу техніко-тактичної майстерності треба компенсовувати самовіддачею і вірити в успіх.

Те чого в принципі ми і добились. Було непоганих дві-три можливості, але з такими командами завжди складно грати. Ми пропустили такий безглуздий м’яч, знову ж таки елементарна неуважність і недостатня концентрація уваги. У всякому разі я вдячний хлопцям за те що вони виклались сьогодні, але будемо працювати і просуватись далі, враховуючи що ми працюємо лише два місяці. В цілому команда є, є непогані футболісти, але в любому випадку потрібен час щоб зігратись.

- Як на вашу думку, чи влились новачки команди в гру?

- Я повторюсь, що футболісти не до кінця ще розуміють один одного на футбольному полі. Я і мої помічники вимагаємо від них зрозуміти що в основі гри стоїть швидкість думки. В футболі потрібно працювати з м’ячем, але це не завжди у нас виходить. Я прошу своїх футболістів прибрати лишні дотики, коли можна давати гострі передачі.

- Чим була обумовлена заміна Карнози, адже він дуже добре виконує стандартні положення і дальні удари, і що ви хотіли відкоригувати замінами ?

- Я випустив свіжих гравців, особливо крайніх, це Даудов і Світличний, які непогано себе зарекомендували. Я знав, що вони освіжать гру. Не можна будувати гру на одних стандартних положеннях і на одних ударах здалеку. Справа в тім, що у Карнози було декілька хороших можливостей нанести удар, але він чомусь цим не скористався, і він дещо втомився.

- За рахунок чого вдалося переломити гру на корись «Нафтовика»?

- Стали правильно грати, почали виходити діагональні передачі за голови крайніх захисників, куди вривалися нападаючі і перевага перейшла до нашої команди. В любому випадку футболісти прекрасно розуміють мої вимоги вмикати морально вольові якості і на них працювати.

Сергій Зайцев: в. о головного тренера «Металурга»

- Хочу поздоровити охтирчан із заробленим очком, для них це практично перемога. До своїх гравців претензій немає. Я думаю, що на прес-конференції повинні бути інші люди, ви самі розумієте хто. Більше добавити нічого. Я думаю що кожен бачив що відбувалося на футбольному полі. Спасибі за увагу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Нафтовик-Укрнафта"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com