Забранський: Президентом міг бути і я, якби це дозволялося регламентом. 04-02-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
04.02.2013
понедельник
13:02
Забранський: Президентом міг бути і я, якби це дозволялося регламентом
Рейтинг публикации

Головний тренер "Миколаєва" - про вибори нового президента ФК та підготовку команди

- Руслане Михайловичу, під час нашої останньої розмови ви сказали, що 1 лютого "Миколаїв" дізнається ім’я нового президента. Чи є якісь гарантії, що цей процес не затягнеться, як це часто трапляється?
- Під час останньої зустрічі, за участі всіх спонсорів клубу, була домовленість, що цим же складом вони зберуться ще раз і методом голосування оберуть президента ФК. Приводів перейматися не бачу, оскільки питання перебуває під контролем голови облради Ігоря Дятлова.


- Ви, головний тренер і в. о. президента клубу, знаєте, хто претендує на цю посаду?- Зараз я б не акцентував увагу на тому, хто обійме цю посаду. Президентом міг бути й я, якби це дозволялося регламентом. Ім’я нового очільника футбольній громадськості нічого не скаже, оскільки це один із місцевих бізнесменів-співзасновників. Це буде людина, яка допомагатиме команді, водночас, більше займатиметься спортивною діяльністю. Коли це відбудеться? У понеділок спілкувався з Ігорем Дятловим, який повідомив, що після повернення з відпустки (5 лютого) питання вирішуватиметься. Водночас, було створено фонд, який фінансово поповнюється акціонерами. Отож для нас нині важливо, щоби якомога швидше були зібрані кошти на ліквідацію боргів перед гравцями, ПФЛ, на збори, які плануємо провести в Закарпатті. А сума набігла солідна… Нині дуже важливо, щоби гравці побачили зрушення в кращий бік.

- Очікуєте серйозних змін із офіційним призначенням нового очільника ФК?
- Якщо говорити про базове фінансування, маю на увазі - зарплатню, щоденні витрати, виїзди - воно буде, й це вже добре. Що ж до преміальних, гадаю, якщо перемагатимемо, то й на це гроші знайдуться. Головне, клуб удалося зберегти. Говорячи ж про завдання на зимовий антракт, то докладемо зусиль, аби зберегти ту команду, яка була в нас восени. Якщо ж буде стабільність у фінансуванні, хотілося би підсилитися й кількома виконавцями. Гадаю, зможемо гідно закінчити цей чемпіонат.


- У той час, коли всі в очікуванні виборів президента, як поживає команда?- Тренуємося, якщо, звісно, дозволяє погода, проводимо обопільні зустрічі. Нині в нас обмежені можливості, тож доводиться задовольнятися мінімумом. Можливо, могли би поїхати й на збори до Криму, але, оскільки завчасно не було домовленості про цей збір, усі місця дислокації на півострові вже зайняті, відтак розписаний графік контрольних матчів команд. Отож поїдемо до Закарпаття, де й умови хороші, й колективів для спарингів вистачає.

Голова Миколаївської облради Ігор Дятлов в інтерв’ю місцевим ЗМІ назвав імена кандидатів на посаду президента ФК. "Нового очільника, як і віце-президентів, обиратиме правління клубу. Це має відбутися в перших числах лютого. Мені відомо, що вище керівництво клубу (мер міста Володимир Чайка) пропонувало кілька кандидатур. Це Олексій Пеліпас, досить-таки відома в місті особистість, Гурген Оронюк, який має бізнес як у Миколаєві, так і в столиці, Михайло Добрушкін - керівник відомого в місті підприємства "Свєтолюкс", і Костянтин Кононенко, в якого в регіоні успішно працює низка підприємств. Була пропозиція очолити клуб і Володимиру Дмитровичу - меру обласного центра… Усі вони миколаївці, а це, мабуть, найголовніше. Ще раз наголошую, рішення ухвалюватимуть члени правління й ті, хто виявив бажання та має можливість допомагати, які разом з уболівальниками потім і питатимуть з них про результат роботи менеджменту ФК", - зауважив Ігор Дятлов.

P. S. За інформацією "Українського футболу", найімовірніше, президентом "Миколаєва" буде обрано Гургена Оронюка.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]