Кононенко: Селекція ще не завершена. 04-02-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
04.02.2014
вторник
18:33
Кононенко: Селекція ще не завершена
Рейтинг публикации

Головний тренер ПФК "Суми" Андрій Кононенко розповів про про кадрові зміни в команді.

— Чому не приїхали одразу чотири гравці (Леонідов, Дурай, Даудов та Превіато), котрі на контракті з "міщанами"?

— За день до того, як ми збирались, Леонідов та Дурай зателефонували та відпросились, сказали, що приїдуть пізніше. З агентом Превіато говорив, що той вже придбав квитка та приїде 31 числа. Утім, на сьогодні (розмова відбулася 2-го лютого), а його немає: слухавка в нього та його представника мовчить

Стосовно Даудова: з ним розірвали контракт. У Марата є дві пропозиції, більш вигідні.

— У розташуванні клубу вже немає трьох основних виконавців: Кадимяна, Скарлоша та Масалова. Вдалося щось отримати в фінансовому плані за переходи до інших команд?

— Усім хлопцям ми пішли назустріч: у кожного були з нами діючі угоди, котрі розірвали. Їм надійшли хороші пропозиції, на значно кращих умовах. Свого часу вони допомогли нам, тепер — навпаки. Нехай гравці їдуть зароблять та зростати. Кар’єра футболіста недовга, поки вони затребувані, потрібно переходити та доводити, що недаремно виходять на поле.

— На їхні місця вже вдалось запросити на перегляд еквівалентних за рівнем футболістів?

— На перегляді вісім гравців, але поки чогось конкретного сказати не можу. Ще дивитимемось на них далі. Потрібно ще трішки часу, щоби зрозуміти, чи вписуються вони в нашу концепцію гри, її побудову. Остаточно все вирішиться ближче до початку другої частини сезону. До речі, не факт, що вони в нас хочуть залишитись, упродовж перегляду вони можуть передумати грати за "Суми". Селекція ще не завершена, до нас можуть приїхати нові футболісти.

— То скільки людей ще може прийти/піти з "Сум" упродовж зими?

— Пішло вже четверо, тому щонайменше стільки ж до нас приєднається. Якщо не приховувати секрети, можу вже повідомити, що до нас повернувся з "Буковини" Рибковський, незабаром оголосимо, що підписали з ним контракт.

— На першому зборі заплановано чотири спаринги — з "Барсою U-19", "Полтавою", "Нафтовиком" та "Кременем". Цих матчів вистачить, аби розібратись із складом, на який ви розраховуватиме в другій частині змагань?

— Не можу бути в цьому впевнений, хоча визнаю, що справді кожен матч дає нам інформацію. Коли її буде вдосталь, тоді й визначатимемось із футболістами. Маю надію, що вони не лише допоможуть нам, але й суттєво підсилять "Суми".

— Поділитесь наміченими планами на подальші збори?

— Усе вирішиться на наступному тижні. Поки є два варіанти: або будуть два виїзних збори, або ми проведемо ще одне коротке 12-денне зібрання в Сумах.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]