Последние записи в блогах
Історія повторюється уже навіть не як фарс - а їжачки уперто продовжують жерти кактуси.

Володимир Миленко
03.02.2016
среда
18:56
Суркіс, каси і бариги. Слухайте, вам ще не набридло?
Рейтинг публикации
Історія повторюється уже навіть не як фарс - а їжачки уперто продовжують жерти кактуси.
Також читайте українською: Суркіс, каси і бариги. Слухайте, вам ще не набридло?

Читаю про сьогоднішню квиткову епопею біля "Олімпійського" – і, як у класика, сміюсь на повні груди. Ні, навіть не з самих черг як факту – хоча можна було б поговорити і про них. А то ж хтось там, мабуть, вірить, що це люди так за "Динамо" скучили. Я вас прошу – почнеться чемпіонат, і відразу і черги зникнуть, і народ на трибунах. Люди не на "Динамо" йдуть і навіть не на "Манчестер Сіті" (ну, є в Україні 100 уболівальників МС, які приїдуть на матч – але черги ж не вони створюють) – а на вивіску "1/8 фіналу Ліги чемпіонів". Та це абсолютно нецікаво – ну, буде ще одне, 154-е чи 2378-е підтвердження глоріхантерського ставлення українців до футболу. І що? Тих підтверджень – хоч в банки закривай, он з кількості глядачів на матчах "Металіста" починаючи.

Мене більше порадувала причина цих черг. Ігор Суркіс сказав? Ну ви даєте, чуваки. Вам нагадати, як він не раз і не два розказував, що "Динамо" з тим чи іншим клубом переговорів не веде – а потім раз, і на офіційному сайті ДК інформація про новачка (або про вихідний трансфер)? Невже досі не навчило правильно ставитись до слів пана президента? Чи хоча б дочекатися ОФІЦІЙНОЇ інформації. Ну, раз не навчило – стійте в чергах, що ж. Не вчитесь на чужих помилках – учіться на своїх. Якщо зможете.

А ще повеселили коментарі у нас на сайті під новиною про те, що квитки на матч, які офіційно з'являться лише завтра – уже на повну катушку продаються через різні сайти безкоштовних оголошень. Хтось у відчаї написав – "Палятся!!!!!"

Люди добрі – ви чи з неба впали? Вас НЛО висадило на цю грішну землю? Ніхто і нічим не "палиться". Хоча б тому, що ФК ДК – це не держструктура, і корупцію ет цетера клубу не пришиєш. От що можна пришити – так це відверто зневажливе ставлення до уболівальників. Але! Ви ж все одно стоїте по п'ять годин в чергах. Ви ж все одно витратите кількасот гривень на цей квиток. Ну так в чому проблема – для "Динамо"? Проблеми ніякої немає. Проблема є у вас: бо ви з одного боку хочете, щоб було по-людськи, а з іншого – готові танцювати під дудочку отих прекрасних людей, які вас дурять із часом початку продажу, які не можуть чи не хочуть нормально, по-людськи продавати квитки через інтернет і не морочити голови в касах (вибачте, але в 2016-му році інтернет і банківська картка є у кожного, кому це потрібно – навіть у селах), які тупо і примітивно барижать квитками, ніби вони досі десь в 1993-му році. (Хоча – може, вони там і є, ці люди. Ба більше – я майже переконаний, що вони якраз отам і застрягли. І їм там, між іншим, комфортно і зручно. На відміну від вас.)

Ні, ваша логіка зрозуміла: "Це ж усе-таки плей-офф ЛЧ, 17 років в Києві не було, ну, постою в черзі два дні, переплачу перекупникам". Але – так само зрозуміла логіка і людей з того боку невидимих барикад: "Це ж усе-таки плей-офф ЛЧ, 17 років в Києві не було, звісно ж, і в чергах постоять, і перекупникам заплатять".

От і все, що я хотів сказати про цю історію. А ви робіть висновки.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com