Фанати "Карпат" через кліп закликають їздити на виїзди з українською піснею. 06-03-2013 Multi & Media - UA-футбол
Последние записи в блогах
06.03.2013
среда
15:44
Фанати "Карпат" через кліп закликають їздити на виїзди з українською піснею
Рейтинг публикации

Відомі своєю креативністю львівські фанати відзняли до початку сезону кліпа на пісню гурту "Воплі Відоплясова" "Галю приходь". Сюжет ролика його автори розжували через відповідну групу в "Фейсбуку":

"Сюжет короткий: добираючись на виїзд десь в лівобережну Україну, наші фанати попадають в забите, забуте Богом, владою і Партією Регіонів село, в якому нема нічого українського, крім етикеток на горілці в місцевому гастрономі-кафе. Напоровшись на здивовані, непривітні або байдужі погляди місцевого робочого класу, хлопці затарюются пивом і т.д. По ходу затарювання один із фанатів намагається "достукатись до глибини зачерствілої душі" продавщиці теплого пива, яку згідно "нагрудного напису" звуть Ґаліна. Напоровшись на кілька непривітних "поворот-отворотів" від Ґалі, фанати "топлять її колись квітучу душу" кльовою українською піснею "Галю, приходь", яку їм залюбки награЄ та підспівує на баяні місцевий "бомонд". Ґаля "мнєкне", добріє і радіє від того, шо "бандьори - тоже люді"... Доспівуючи пісню на ходу, фанати вивалюються з кабака, грузяться в автобус, бо вже не встигають на матч. Автобус від"їжджає досить далеко, із кабака в догонку вибігає наш "герой-топітєль женских душ", супроводжує поглядом уходящий автобус. В дверях наряджена вже в Карпатівську розу появляється Галя, очі якої сяють від щастя, шо такий легінь можливо залишиться на деньок-другий в селі :) Наш "герой" після коротких роздумів "шо ж робити: доганяти бас, чи махнути до Галі" вертається до останньої, та сяє від щастя, хлопака акуратно стягує з Галі свою фартову розу і біжить доганяти своїх, бо як то кажуть "Галь багато, а виїзд - то святе" :) Завіса".

Тож, приємного перегляду.

У вас не установлен Flash Player. Свежую версию Flash Player'a вы можете скачать на официальном сайте

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]