<< Назад

Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Ымперцы. Футбольний варіант

Ымперцы. Футбольний варіант

Автор: Volodymyr Mylenko

20 ноября 2015, пятница. 13:11

Із задоволенням прочитав новину про те, що півзахисника "Шальке-04" Романа Нойштедтера може натуралізувати - хто б ви думали - Російський футбольний союз. Новина, звісно, неофіційна, але ви ж розумієте, що в тих широтах, звідки вона з'явилась на світ Божий, диму без вогню не буває.

І от я, значить, відкрив Вікіпедію, знайшов сторінку, присвячену нашому герою - і замислився. От є такий собі Нойштедтер, значить. Етнічний німець. І "неетнічний" теж - себто просто громадянин Німеччини. Народився цей німець на території України. Української РСР, якщо хочте - але яка різниця. Дитинство прожив на території Киргизстану, тоді ще Киргизької РСР. Відразу після розпаду СРСР разом з батьками переїхав до Німеччини, де вже жили його дідусь і бабуся.

А тепер, увага, питання. Покажіть, де тут в його біографії Росія? Тут і Україна - не приший кобилі хвіст, але на території нашої країни Роман хоча б народився і прожив деякий, нехай і дуже короткий час.

Особисто я бачу лише одне логічне пояснення - "все вокруг колхозное, все вокруг мое". Тобто - раз Росія є правонаступником СРСР (ми не будемо розбиратися зараз, в чому є, а в чому ні, чи оформлене це правонаступництво взагалі і як воно оформлене; візьмемо за аксіому, що воно є), значить, і всі, хто на території СРСР колись перебував, це "наши люди".

Ымперскость як вона є, скажу я вам. Причому це вже просто смішно, ніяких інших емоцій не викликає. В той час, коли цю останню імперію випихають вже навіть з України, коли всім очевидна безглуздість та безперспективність цієї форми існування держави/суспільства - і не сьогодні-завтра (залежно від світової політичної та економічної кон'юнктури) вона взагалі зникне, так от в той самий час вона ще намагається дригатися і "отут от огірочки посадити".

P.S. Так, Нойштедтер теоретично може бути заграний за якусь іншу збірну, бо за німецьку грав лише у товариських матчах. (Пашаєв так дебютував недавно за Азербайджан.) Ні, мене не душить жаба, що Нойштедтер може опинитися в Росії, тоді як за Україну його не натуралізували - хоча б тому, що я розумію його гіпотетичне небажання здавати німецький паспорт  (а в Росії подвійне громадянство).

Последнее изменение: 20 ноября 2015, пятница. 13:14

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (14)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
RUX{MX) (ХАРЬКОВ)
этого парня еще Блохину в сборную пихали. Он отказался взять гражданство Украины. Вернее не он а его отец он у него агент (вроде как) . Мотивация была в том что нужно было лишиться гражданства Германии что бы получить официально паспорт Украины. Они на это не пошли.
Ответить
+2
0
xo66it (Киев (Оболонь))
Володимире, що за посилання на псячи сайти, ви же показово не розумієте російської мови?
Ответить
+3
-3
Павлов Паша (Ахтырка)
а Питер Одемвинге, или Ребекка Хэммон гражданство тоже, наверное получали как Ымперцы? Лично я вижу желание россиян натурализовать неплохого игрока, тем более если есть возможность, почему бы это не сделать... такая практика встречается очень часто (вспомните того же Каморанези).
Ответить
+5
-5
viajador (Lutsk)
[quote datetime=" 20.11.2015 15:55 " author="Gegen mod. Fussball (Київ)"] " Нойштедтер - хороший гравець. Блохін вже давно б його запросив у свій час, тільки Роман не хоче відмовлятись від німецького громадянства." [/quote] Блохін швидще себе у склад поставить, ніж легіонера-натурала.
Блохін це ж совок-україноненависник.
Ответить
+5
-7
Павлов Паша (Ахтырка)
цей "совок" зробив для України набагато більше від тебе.... згадай 2006 рік.
Ответить
+3
-3
Gegen mod. Fussball (Київ)
Нойштедтер - хороший гравець.
Блохін вже давно б його запросив у свій час, тільки Роман не хоче відмовлятись від німецького громадянства.
Ответить
+5
-1
Калинин Анатолий (Минск)
Зачем комментировать вбросы с какого-то левого Фейсбука? Раздули тут.
Ответить
+4
-6
Eskeldp (Днепропетровск)
Статью написал Мыленко, а стыдно почему-то мне
Ответить
+4
-7
tolina-ystas (Краматорск)
!00% прав.Честно говоря другого автора и не представлял.Наверное на сайте есть поощрение только за количество коментов без учета их направленности.Но смысл фамилию подтверждает.
Ответить
+3
-5
viajador (Lutsk)
Мессі чув.
Рональдо чув.
Ібрагімович чув.
Нойштедтера не чув.

Ответить
+6
-5
Слава Юг (Симферополь)
Еще ничего не произошло, а уже кого-то жаба душит....
Ответить
+8
-15
Боберський (Луцьк - Львів)
проблема ні з чого. нехай хоч фінів натуралізують, їхні проблеми. чи "Бразилія наша", раз ми Едмара привласнили?
Ответить
+10
-3
Гаринча (Киев)
А какие корни у Девича и Эдмара? Тут всего лишь нужно желание самого игрока, а каким образом оно возникает это отдельный вопрос.
Обычная практика ничего нового!
Ответить
+11
-3
kotigorok (Чернігів)
Не думаю, що Нойштеттер на голову вище відносно ще молодих Степаненка та Рибалки, щоб нам за ним плакатися. Якби це був забивний форвард, чи лівий бек, то... А так. Касапи є касапи. Все що погано лежить - привласнюють. Не факт ще, що Ной погодиться.
Ответить
+10
-6