Ультрас Динамо викрили корупційну схему продажу квитків. 24-03-2014 Multi & Media - UA-футбол
Последние записи в блогах
UA-Футбол
24.03.2014
понедельник
12:23
Ультрас Динамо викрили корупційну схему продажу квитків
Рейтинг публикации

Перед початком суботнього матчу київського "Динамо" на підступах до Олімпійського була зафіксована жвава торгівля квитками з рук.

Вартість нижнього ярусу складала 10 грн, верхнього – 20 грн. Охочим обрати певний сектор спекулянти натякали, що з цими квитками можна буде сісти будь-де, бо стадіон і так порожній.

Представниками Ультрас Динамо та ГО "Друзі Динамо" була здійснена "контрольна закупівля" цих квитків. На всіх квитках у графі "ціна" зазначено "запрошення". Тобто, спекулянти ці квитки отримали взагалі безкоштовно.

"Ультрас Динамо та ГО "Друзі Динамо" будуть вдячні керівництву клубу, якщо воно пояснить, для кого саме були призначені ці "запрошення" та як вони потрапили до бариг? Адже очевидно, що велика кількість людей, яким призначалися ці запрошення, їх не отримала. А невелика кількість інших людей заробила на цьому брудні гроші та поставила під удар репутацію клубу", - пишуть ультрас Динамо на своїй сторінці Вконтакті.

Ультрас Динамо викрили корупційну схему продажу квитків - изображение 1

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]