...а Грозний тренує команду УПЛ - UA-Футбол

Последние записи в блогах

Футбол Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.
  • FB
  • Twitter
  • Google Plus
<< Назад

Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

...а Грозний тренує команду УПЛ

...а Грозний тренує команду УПЛ

Автор: Volodymyr Mylenko

7 февраля 2016, воскресенье. 13:46

Свіже інтерв'ю В'ячеслава Вікторовича настільки шикарне, що не бачу сенсу його цитувати - читати треба повністю. Ось вам лінк - насолоджуйтесь.

Втім, одну фразу все-таки зацитую - "щоб не було витоку інформації з боку клубного сайту". От тут пан Грозний може бути спокійний. Подивіться на клубний сайт "Говерли":

...а Грозний тренує команду УПЛ - изображение 1

Але то таке. Я хотів поговорити про інше.

Вчора увечері я завісив ці скріншоти - інтерв'ю і новин сайту - на Фейсбук. І один колега, якраз із Закарпаття, відреагував на них приблизно так - що, мовляв, бомбить? Ну ясно, МЗ ж ваш уже все, а "Говерла" і Грозний в УПЛ  грають.

Друже, чому ти радієш? Тому, що "Говерла" не загнулась сьогодні, а загнеться через рік чи півтора? Однаково і МЗ, і твій улюблений клуб - це штучні, несамостійні, безпомічні структури, які живуть рівно до того моменту, поки "папік" дає їм гроші. Перестав давати - привіт, як і "Арсенал", "Кривбас"...

Втім, "Говерла" змогла спростувати навіть це - існуючи фактично без грошей. Як це їй вдалося? Ну, тут питання до тих людей, які закривають очі на багатомісячні борги і видають такому клубу ліцензії.

Так, "Металург" помер. Ну, чи помирає, не суть. Клуб, який - я зараз не буду про фінал Кубку, про 4-е місце, про єврокубки, це не найважливіше - виховав не один десяток класних футболістів, гравців збірної і топ-команд. Починаючи (я беру до уваги лише український період) зі Скрипника і Шкапенка. Зараз в кожній команді топ-4 УПЛ є вихованці МЗ. А скільки їх всього бігає по Україні і за її межами? А звідки починав свій шлях до "Барселони" Чигринський - як не із Запоріжжя, куди його списали із "Шахтаря" в оренду з не дуже великими перспективами на повернення?

Тобі радісно, що "Говерла" ще живе? Радій. Тільки коли вона загнеться - а вона загнеться, - про неї скажуть, як Бендер про Паніковського. Чим вона увійде в історію - крім прізвиська "команда-ліфт", багатомісячних боргів і родини Шуфричів?

І був би це простий фанат - я б ще зрозумів. Але це колега, журналіст - який за визначенням має мислити інакше, має розуміти ті речі, які уболівальникам непотрібні і нецікаві...

Последнее изменение: 7 февраля 2016, воскресенье. 14:08


© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]