Українська Барселона, або В столиці граді вранці-рано ᐉ UA-Футбол
Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Українська "Барселона", або В столиці граді вранці-рано


Українська "Барселона", або В столиці граді вранці-рано

Внешние источники Автор UA-Футбол

Український футбол не перестає дивувати і радувати. Ті, хто говорять про нудний, нецікавий чемпіонат і таке інше - просто нічого не розуміють. Ні в футболі, ні в навколофутбольних речах. Для них футбол - це цифри результатів і турнірна таблиця. Можливо, навіть крізь призму букмекерських контор (чи як воно тепер називається). А для нас з вами - це живе явище, що трансформується, змінюється, піднімається і падає, як там синусоїда. Правда ж? Тому всі грані футболу цікаві - треба тільки вміти на них дивитись. (Для тих, хто буде розповідати про те, що футбол - "це тільки гра на полі", розкажіть їм про каталонський "Більше ніж клуб", про більбаїнський принцип "тільки баски". І це тільки те, що спало на думку з "моєї" Прімери.)

Так я до чого. Цього літа у нас два постачальника новин (самі вживайте слово "ньюзмейкер"). "Шахтар" продає так, що нікому в Україні не снилось, а "Динамо" купує приблизно в такому ж ритмі. Але крім того продовжує звеселяти футбольну спільноту заявами на кшталт "Говоримо "Севастополь" - маємо на увазі "Шахтар". Це я подивився відео на офіційному сайті столичного клубу. Посміявся, заочно подякував колегам за такий оптимістично-гумористичний сюжет. А потім замислився.

ФК "Динамо" зараз переживає дуже цікавий період в своєму житті. Період, аналогів якому досі в Києві просто не було. Не могло виникнути. Ні, можна, звісно, притягнути за вуха радянські часи - але навіть на фоні столичних команд статус "Динамо" був непересічний. Особливо в часи Лобановського. Скажемо прямо - "Динамо" було номер один. (Не в турнірних таблицях конкретних чемпіонатів, звісна річ.) Було - і, здавалось, так буде завжди. Пам'ятаєте це вікопомне коментаторське, з 90-х - "сьогодні вся Україна зібралась у екранів телевізорів"? Пам'ятаєте, звісно ж. Ну от.

А тепер ситуація змінюється. У киян більше немає серйозних, потужних покровителів. Воно більше нецікаве сильним світу цього - ні, ну не так, щоб аж зовсім (он Фірташ свою квіточку на футболки приліпив), але всерйоз, як до середини 2000-х, вже ні. "Динамо" втрачає статус "метрополії", втрачає відчуття "імперії, над якою не заходить сонце". І ця втрата - страшніша за будь-які очкові, кадрові та Бог зна ще які втрати. Для самого "Динамо" та тих, хто себе з ним ототожнює.

Найцікавіше, що нічого ж нового не відбувається. Навіть в форматі українського футболу - не кажучи вже про футбол в цілому. Не так ми унікальні і самобутні, як того б хотілось. В цьому плані, до речі, ми є частиною світового футбольного процесу. Хоча це не той випадок, коли можна і треба пишатись причетністю.

Так от. В "Динамо" (і навколо нього) зараз плачуться, що судді, мовляв, убивають - витягаючи суперників, що у конкурента з'явились "постачальники очок". Так все це ми уже бачили, чули і пережили. Кілька років тому. Тільки напрямок прокльонів і натяків (втім, які тут вже натяки - прямим текстом пішло) був діаметрально протилежний, з Донецька в Київ. Не буду розтікатись мислію по древу, ви всі пам'ятаєте, що і як лунало як безпосередньо з вуст учасників процесу - так і за допомогою ЗМІ, і які предмети одягу літали над засніженим газоном. Тепер ми чуємо звинувачення в майже тому самому на адресу тих, хто сам недавно звинувачував. Так і хочеться пригадати сакраментальне "Вор у вора дубинку украл"...

Але я не про те. Справа в тому, що у всій цій ситуації, попри її схожість з донецькими істериками, є принципова різниця. Різниця, яка полягає в тому, що "Шахтар" паралельно з цією артпідготовкою піднімався до нинішніх висот. "Динамо" ж рухається в протилежному напрямку. Подивіться на першу половину 2000-х. Григорій Суркіс стає президентом ФФУ, отримує в руки важілі керування всім вітчизняним футболом. Його партнер Віктор Медведчук - перший заступник голови ВР, потім голова Адміністрації Президента, "сірий кардинал", з важілями керування всією Україною. А тепер пригадайте фінал чемпіонату України 2000/01, пригадайте всі ті скандали, що супроводжували останню в серії перемогу киян в чемпіонаті.

І подивіться, що стало з "Динамо" нині. Ніяких покровителів (я вже не кажу про "ісконних динамівців", яким був той же Медведчук) у владі, ніякої влади над Федерацією. В чемпіонаті кияни спочатку випадково програли чемпіонство, потім заслужено і кілька разів підряд. Далі дійшло до боротьби за місце в Лізі Чемпіонів, а останній антирекорд на сьогодні - третє місце, тобто кваліфікація до Ліги Європи. "Динамо" відступає, можна навіть сказати, що робить це планомірно. Але поки були інші інструменти впливу, використовували їх. Зараз же вибирати не доводиться, адміністративний ресурс вичерпано - тому й почались всі ці плачі Ярославни. Боротьба просто набула нових форм.

Ще раз повторюсь, нічого страшного не відбулось. Подивіться на всіх "грандів" радянської доби. Російські "Спартак" і "Динамо", білоруське та грузинське "Динамо", молдовський "Ністру", азербайджанський "Нефтчі", вірменський "Арарат", узбецький "Пахтакор" - вся їх велич залишилась там, в Радянському Союзі та першому пострадянському десятилітті. Зараз вони - просто "одні з". З кількох чи багатьох - але таких же самих претендентів на титули, як і вони. Не знаю, як вони пережили цю трансформацію - але в Києві її сприймають дуже болісно. І тому, що велич "Динамо" була не на рівні "виграли одне чемпіонство" чи "протримались в вищій лізі декілька сезонів" - у киян є чим похвастатись навіть на європейському рівні. Похвастатись в історичному розрізі, приблизно як "Ноттінгем Форест" чи "Ґьотеборгу". Плюс процес падіння затримали міцні позиції "динамівців" у владі. Але рано чи пізно це мало статись. І от воно, це падіння, ця десакралізація "ВК ДК" (абревіатура, що означає "Великий Клуб Динамо Київ", те чи не останнє, чим біло-сині можуть козирнути у суперечках з чорно-помаранчевими), відбувається. Тут і зараз.

Але головна проблема навіть не в тому. В кінці кінців, "Шахтар" вже пережив і стадію публічних істерик, і стадію божевільних придбань, що не виправдали себе, і стадію безсистемних тренерських змін. Та разом з тим донецький клуб розвивався, прогресував. Тому той же "конфлікт інтересів" - це не більше ніж один із засобів у війні. І, скоріш за все, неосновних засобів (роблю такий висновок через те, що в Україні головне відбувається якраз "під сподом", а на людях - тільки ток-шоу та інші "операції прикриття"). У "Динамо" ж, таке враження, вся політика сучасності буде направлена саме на публічні наїзди на конкурента(ів). Яка користь буде від цього, додумайте самі.

Я ж лише нагадаю історію з іншого часу і іншого чемпіонату. 1960-го року "Барселона" завоювала свій 8-й чемпіонський титул. У головного конкурента каталонців, "Реалу", на той момент було 6 трофеїв. Наступне, дев'яте золото приїхало в Каталонію 1974-го. У мадридців на той момент уже вже 15 перемог в чемпіонаті. Що ж сталось з "Барселоною"? А те й сталось. Не зумівши знайти заміну славній команді першої половини 50-х, не зумівши пережити поразку в фіналі Кубку Чемпіонів, керівництво "Барси" знайшло інший вихід із ситуації. Звалювати всі свої проблеми на когось іншого. Тут у нас вкрали гравця, а ось нас судді вбивають на користь Мадриду, а тут, а там... Так, ситуація за часів Франко в Каталонії була непроста - але сказати, що "Барселону" прямо з усіх сторін пресували і не давали жити, аж ніяк не можна. "Барселона" не те що не розвивалась - вона навіть на місці не стояла, поступово деградуючи (падіння блаугранас не було глибоким тільки тому, чому й "Динамо" досі бореться за зону ЛЧ - гідних конкурентів майже не було).

Навіть поява в першій половині 70-х супертренера і супергравця (Рінуса Міхелса і Йохана Кройфа) не змінила ситуацію кардинально - наступне, десяте чемпіонство сталось аж 1985-го. У "Реала" на той момент було вже 20 титулів. Порівняйте - "відставали на два" і "випереджають на десять". Тільки прихід принципово нового президента, Хосепа Луїса Нуньєса, а пізніше, після кількох невдалих експериментів, повернення Кройфа у новій іпостасі докорінно змінили ситуацію. І тільки з середини 80-х, через два з половиною десятиліття після фіналу на "Ванкдорфі", "Барселона" повернула собі статус суперклубу - не на папері чи у власних мріях, а в реальному житті.

От і думайте, куди йде "Динамо", і що його чекає в майбутньому. Як на мене, то певні висновки цілком можна робити вже зараз. Погано тільки, що ці висновки не зроблені (ще після першої серйозної невдачі - невиходу в груповий турнір ЛЧ) тим, кому це потрібно і необхідно. Хоча - звісно простіше і зручніше розказувати про "постачальників очок" чи підступних арбітрів, списуючи на них чергові невдачі.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (130)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
zdorovyj (Мариуполь)
Еще один провидец ахметовский. Да так испоганить футбол как испоганил Ринат никому еще не доводилось. Что Ильичевец, Заря, Металлург донецк, а теперь еще Севастополь с металлистом стали тупыми поставщиками очков шахтеру - это не истерия динамовцев а неопровержимый факт. Об этом уже за пределами Украины знают, равно как и о том кто является истинным хозяином Металлиста. Такого беспредела в футболе не было еще НИКОГДА. Это ИМПЕРИЯ АХМЕТОВА, которую он создал, а все империи рано или поздно разрушаюся и канут в Лету. Как и подобные автору очередного пасквиля состряпаного по заказу Империи, лже-провидцы. http://www.youtube.com/watch?v=xG4DngB3sX8 /> http://www.ua-football.com/foreign/champions_leagu...
Ответить
0
0
fcdynamo (Сумы)
Вообще бредовая статья.
Во первых когда был Лобан, там действительно никто практически не мог тягаться в украине с ДК, так как это было подкреплено играми на евроарене.

Во вторых нет тут плача Ярославны, а прошлый сезон действительно провален, потому что была очередная смена тренеров, а позапрошлый сезон вообще за 3 игры с кротами, таврией и зарей, отобрали в принципе 1 место благодаря судьям(Баксу, Годуляну), в прочем все продолжается дальше, 3 тура сплошные скандалы, матчи-ДК-волынь(2 пенальти, 2 внеигры), металл-арсенал(игра рукой-судья тот же что и ДК-волынь), кроты-черноморец(красная Адриану, и штрафной на Антовове),ДК-Говерла(пенальти Ленса), карпаты-метадон.....
можно продолжать и это было только 3 тура. Хотя говорят как ДК слабо играл с волынью, ну счет мог быть 3/4-1, а шахтер с металлом не набрал бы этих 9 очков это точно. Конечно для Мистера-кротеску это идеальное судейство, игры нет очки капают все равно, а ДК все равно во всем виноват. Хорошая тактика , выбрали как говорится жертву ДК и Суркиса и склоняют, а сами яко бы все хорошо и развиваемся, а вот они всех покупают вместе с Суркисами и плачут, только как-то все время какие-то ошибки в сторону против ДК, вообще было бы логично если покупают судей до наоборот назначают пенальти и не свестят , когда не было вне игры. Вообще странные вещи творятся тут же решили об отмене 5 судей, а они опять используют 5 судей, как можно назначать 2 судей из Харькова на матч ДК и при этом они не назначают 2 пенальти с волынью. Вопрос .....?????
В третих ДК и Днепр является основными командами сборной, все рассказывают какие молодцы в сборная, а кто играет игроки ДК и днепра, опять же супер клубы металл и шд в составе металла 1 украинец(красноперов), ШК ну 4 наберется, чтобы не нарушать лимит, и тут же они бодрятся за отмену лимита. Пригласили Девича играть, а он решил вместо игра в сборной побухать, типа лапки болят совсем играть, а у других типа нет ни трав, но выходят и играют, а потом будет рассказывать что как бы хорошо поехать на ЧМ в бразилию.
Ответить
+2
0
ExplorerYG_fkDK (Киев)
Статья, на мой взгляд, сильно запоздалая и довольно односторонняя. Еще года 2-3 назад она была бы в тему, а сегодня читается, как метание дерьма на вентилятор направленный на Автора сего опуса. Одеостороння, потому что сначала поставлена проблема, а затем под нее подогнаны факты. Односторонняя и потому, что если вспомнить как поднимался на вершину Шахтер, сколько было воплей и стонов с той стороны (ну да память у некоторых сильно избирательна, все что нужно забывается очень быстро). Не смотря на те стоны Шахта вела планомерную работу по усилению состава и игры команды. И в конце концов Шахта заслуженно забралась на престол украинского футбола (невзирая на свои предыдущие стоны и крики о несправедливости).
Если Автор не любит Динамо (что в общем-то очевидно и не удивляет меня) , то стоит наверное научиться выражать это в нормальной и конструктивной форме, а не выдавая желательное за действительное.
Ответить
+1
0
BARABASSHKA (Kiev)
Конкретно заангажированная писЯнина. Рыльце в пуху. Заряжали из Мордера.
Ответить
+4
-2
megrivan (Киев)
Статья дерьмовая. Написана тайным кротофилом на деньги татарина. Впрочем, удивляться нечему: разгорелась информационная война, в которой для донецких все средства хороши - от заказных статей до традиционных бейсбольных бит.
Ответить
+6
-3
andrejjbnsv (Донецкая обл.)
дык как раз бобры и начали в этот раз войну.еще неделю назад.а про футболе вообще в три голоса орали.особенно тренер-неудачник выдавал перл за перлом.и Суркис что то в российских газетах молол языком.так,что проанализируйте(если конечно способны) и ответьте(так,для себя) кто пользуется запрещ. методами.и для кого в этот раз все методы хороши.отвечать не надо.сядь и подумай.просто подумай и ответь себе.
Ответить
+1
-2
Skip (Харьков)
Мне статья очень понравилась во многом пересекается с моими соображениями. Жаль что всё свелось к использовало ДК админ ресурс или нет и сколько фармов у ШД, тренер блохин или нет, "вы посмотрите на нанаши покупки - посмотрим что станет с покупками через пол года". Основной ДК - больше не помазанники, они на равне со всеми и если будут работать во всех аспектах лучше всех будет результат, будут хуже - результат будет соответственный. И поиск проблем не в себе а вокруг результата не даст.
Ответить
+2
-4
ser-gio (kiev)
Автор раскрыл тему, которая тут явно присутствует.
Многие пользователи этим грешат. Я тоже, но у меня ностальгия по игре и отношению, а не по пронафталиненым регалиям.

Самое смешное, когда какая-нибудь Заря вдруг обыгрывает "гранда", вдруг начинается вой (и болелы, и игроки, и тренеры) - "Ой! Это же их простимулировали соперники".
Вопрос - а вы чего ждали?! Что по старой памяти все будут сливать воду, трепетать от имени или зарплат игроков?
Ответить
+3
-6
Парус2 (Днепропетровск)
Українська "Барселона"
5a9dfbd97746ea5_tmp
Ответить
+4
-3
13/0303 (Стрий)
Щодо розвитку Шахтаря. Краще проаналізуйте чому супер клуб у роботі з вболівальниками не може зібрати повний стадіон на гостьовому матчі з Метадоном. Стадіон знаходиться в Донецьку зовсім недалеко від Донбас арени. Не дивно? ( Думка не моя - вичитана на одному російському сайті)
Ответить
+3
0
Соколов Игорь (Одесса)
Что за чепуха? Зачем клубу вкладывать свои средства, чтобы собрать болельщиков на ЧУЖОМ стадионе?
Ответить
0
-3
13/0303 (Стрий)
От от -" собрать" це трохи інше ніж відданість команді чи не так? І хто такі прокиєвські журналісти, особливо в теперішніх умовах?
+3
-1
Spokoyno (Киев)
Не розумієте?!
Пару тисяч на стадіоні? Тобто, НЕМА вболівальників. Клуби то з одного міста.
+2
0
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Пане Володимире!
Матеріал, на мою думку, зважений. Не вдавалися до подробиць (раніше казали: матеріал, як в журналі "Техника - Молодёжи", адаптований для широкого кола читачів) - і правильно.
Так, виплили особи, які не розуміють, до чого тбіліське та московське Динамо - Володар та Фіналіст Еврокубка в радянські часи; особи, які кажуть "в этай странє" та йдуть відпочивати; особи, які ведуть підрахунки ніків та звинувачують у бо зна чому - і що? Можете сказати, що "йдуть вони лісом", як мені колись) А по-суті: що, хтось чітко може сказати, що є конкретні шляхи виходу Динамо К з кризи? Так ні, переважна більшість упевнена, що надалі буде ще гірше, і не тому, що вони з Донецька-Харкова-Одеси..., а тому, що розвиток їх клубів - у них перед очима, "нерозвиток" Динамо К - у них перед очима теж. А "нерозвиток" - це відставання. Для мене переважна більшість вболівальників на цьому сайті - вболівальники українського футболу, тому й болить, тому й пишуть.
Буде розвиток київського Динамо - з'являться іншого, оптимістичного спрямування матеріали, підуть завидки, заздрісні коментарі, але то буде інший час)
P.S. "Язык" та "мову" вивчав тільки в харківській середній школі, але про непомічене іншими:
"більбаїнський принцип" - правильно: "принцип Більбао", "більбаоїнський принцип", бо, коли від свого підете до початкового, то отримаєте назву міста Більба))
"розтікатися мислію по древу" - рекомендую звернутися до "нормального толкового словника", прочитати про "звірушку" з давньоруською назвою у фразі зі "Слова о Полку Ігоревім"))
Успіхів.
Ответить
+3
0
13/0303 (Стрий)
Шановна особа. Ще раз сосбисто для вас. Динамо М востаннє вигравало чемпіонат в 1976р і в контексті в якому її розглядає автор приклад не вдалий, адже команда не була ні чемпіоном ні кращою командою республіки. Динамо тб продовжує вигравати свої чемпіонати, інша справа у рівні, але в даному контексті притягнуто за вуха...
Ответить
+1
-1
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Ваше бачення зрозумів.
+1
0
Безразличный (Чернигов)
Если честно, то такое впечатление, что ВМ попросту стебается то ли с удачно опохмелившись то ли курнув ...
У ДК все есть: неплохая база, НАБОР игроков высокого уровня, болелы, президент не жалеющий денег и умеющий привлечь спонсоров.
ДЕЛО ЗА ТРЕНЕРОМ.
Это нихрена не затяжной кризис.
Найдут тренера, проще всего переманить у Днепра, и вновь "придет желанная пора".
По большому счету все решают деньги и тренер. Особенно, если первых достаточно, а вся власть у тренера, толкового естественно.
Ответить
+3
-1
Супєрмен-Вікінг (Київ)

Автору: недавно - нещодавно; в кінці кінців - врешті решт.

Статья - какие-то сопли. Не ИМС ли говорил, что не обсуждает действия судей. Блохин тоже не комментирует судейство.
Также, как и игроки Динамо говорят, что наши проблемы - это наши проблемы.
Саша Шовковский говорит, что мы реально и объективно слабее того же Шахтера. Все это признают и понимают.
Ответить
+5
-8
Соколов Игорь (Одесса)
Если вы не видите, как почти в каждом достаточно обширном интервью почти все игроки ДК, включая иностранцев, плачутся о несправедливом судействе и/или "странных" играх некоторых команд против ШД, то это не значит, что такого не существует.

Говорил об этом и Суркис, и Михайличенко, и Несенюк, и другие официальные лица киевского клуба.

А уж журналисты прокиевские так просто вселенский плач Ярославны устроили. И на ТВ, и в прессе, и в интернете. И на этом сайте тоже такие деятели есть, кстати:)).

И это несмотря на то, что еще весной ДК судьи за уши к бронзе тащили. А теперь они же имеют наглость заявлять, что "кто-то" топил весной Днепр.
Ответить
0
-5
beat (Гепа-сити)
"Шубный скандал" 1995г
http://www.youtube.com/v/Fw7W2hY-21Q\" />
Ответить
+5
-6
romariogan (Киев)
На каких помойках таких авторов находят?
Ответить
+4
-9
moderator
Заблокований.
Ответить
+3
-2
DodikRozenblum (Kiev)
​Думаю с оргвыводами в ДК действительно стоит подождать до окончания первого круга - но никак не до мая, если результата не будет...
Ключевыми я считаю будут игры с ШД, МХ и ДД. Если в них будет набрано меньше половины из возможных 9-ти очков - то пиши "пропало"...
Скажу больше - если в матче 04.08.13 в очередной раз не будет набрано очков с такими-то инвестициями в новых игроков, это можно будет считать ПОЗОРОМ! Ну а матчи 31.08.13 и 14.09.13 должны будут окончательно ответить на все вопросы. Еще смотря что за соперники будут в группе ЛЕ.
Меня лично не волнуют эти разговоры про сыгранность, судейство, фармы, чьи-то прошлые заслуги и величие... Есть матч и будьте добры показать на что вы способны - первый ключевой 4-го августа с Шахтой! ждём-с....
Ответить
+10
-1
13/0303 (Стрий)
Доброї ночі. Ви знову міряєте усе по улюбленій Барселоні?))
А якщо серйозно то неварто, схоже Ви тут палицю перегинаєте..
1) Хіба щодо Севастополя сказано не правду?
2) Ви думаєте Суркіс справді відчуває втрату "метрополії"? У Вас трохи хромає логіка отже керував ФФу то мав усі важелі, а зараз впливова людина в УЕФА і важелів немає? Дивно..
3) За які заслуги Ви включили до списку грандів Динамо (М) ( коли останнє чемпіонство завойовувала команда), Ністру, Нефчі... Ці клуби, що мали вигравати усі чемпіонати після розпаду? І до чого там Динамо Тб - 13 разовий чемпіон Грузії (востаннє минулого сезону,невже важко перевірити)?
4) Шахтар Ви аналізуєте, а Динамо з впевненістю прогнозуєте, знову ж таки вказавши що скуповує усіх підряд. І чим це усе подібно? Сумами? Придбано двадцять нападників та жодного захисника? чи ще чимось? І цікаво куди це Шахтар виріс? Створивши собі в лізі 5-6фармів,захопивши федерацію? В чому розвиток клубу? Навіть такі шалені вливання не дають ефекту не в чемпіонаті.. а що буде як головного спонсора перемкне? Що тоді?
Схоже Ваша давня нелюбов до всього київського приймає якісь атрофовані форми. Облиште це, явно програшний шлях. ЦЮ статтю краще було публікувати на Терриконі, тому що раніше Ви за вуха факти не притягували та одну і ту саму річ з різних ракурсів не оцінювали.
Ответить
+5
-14
Kayzer (Киев)
По глупости, не по глупости... Прицепки по мелочам. И ты без аргументов.
Ответить
+1
-6
Kayzer (Киев)
Прочти мой предыдущий пост. Не юли. Просто не знаешь, что ответить. Всё Лозанной попрекаешь ( будто не Харьков участвовал в коррупции) . Ибо нечем разумным аргументировать. Усваивай.
Ответить
+2
-9
Алекс-666 (Запорожье)
Усвой, забудь и поищи другого собеседника.
Ответить
+3
-3
Алекс-666 (Запорожье)
Усвой, забудь и поищи другого собеседника.
Ответить
+3
-3
Алекс-666 (Запорожье)
Да, без Гриши, 2-е место для ДК - не достижение. Как, впрочем, и 1-е. В смысле, не достижимо. Усвой это, как ты выражаешься, и забудь. Разве что из Лозанны -9 придёт, но и это для ДК не спасение.
А что ДК в затяжном провале - полностью согласен. Причём уже давно. Может, когда-нибудь выберутся. Если сумеют перезаточиться на честную борьбу. Пока такой тенденции не просматривается, но кто знает, что будет потом?
Ответить
+5
-10
Kayzer (Киев)
Алекс-666 (Запорожье), перестань за уши муть притягивать.
Ответить
+3
-5
Kayzer (Киев)
[quote datetime=" 28.07.2013 02:31 " author="Алекс-666 (Запорожье)"] " Да, действительно, отчего бы истории с Ищенко не всплыть при Суркисе? Теряюсь в догадках...Может, потому, что Суркис не возражал против посильной помощи ДК, как думаешь?А что плохо тянули, это да. Ну дык, никто не говорит, что ДК руководят компетентные люди. Скорее даже, наоборот. Сопсна, в этом как-то никто и не сомневался." [/quote]
Плохо тянули... Благодарствую за солидарность. Повторяю: что ниже первого места у "Динамо" - есть провал. Забудь про второе место как достижение для ДК. Твой аргумент - не аргумент.

Не всплыла при Суркисе? Не всплыла... Может, её и не было. Вариант? Или опять всё-так паршиво тебе видится?
Ответить
+3
-6
Kayzer (Киев)
А насчёт проблем в "Динамо"... Ну так это и без данной статьи ясно.В остальном - лишь мнение автора, не всегда верное.
Ответить
+2
-3
Kayzer (Киев)

" Много чего. Позволял несколько лет занимать место не ниже второго, а иногда и первое (комп голы, Добромыля и прочие годулянство и кочетковщина). Позволял экономить деньги (Ищенко рвался слетать в Англию по клубным делам за счёт ФФУ, и явно не первый раз). Позволял использовать сборную как дубль ДК (игровая практика лавочникам и просмотр претендентов на переход). Позволял экономить на пиар-отделе.А потом почти всё это отобрали, и конец сказке про "великий клуб"."
Алекс-666 (Запорожье) 28.07.2013 01:55


Да ну... Звонили-то при Суркисе-старшом по округе (инет, медиа), что тянут на чемпионство, мол, не для ДК быть вторыми, а тут и второе в радость, выходит. Не сходится. Усвой, для ДК лишь Первое Место - приоритет. Плохо помогали, значит.
В сборной играли не только из ДК (и память напрягать не надо) при злобном СГМ. Или перепутал с бледными 90-ми? Согласен, было такое явление. Но и ГСМ у власти тогда не было. Припомни...


А с Ищенко... Ну эта история, почему-то, всплыла лишь при теперешней власти. Отчего бы так?
Ответить
+2
-7
Алекс-666 (Запорожье)
Да, действительно, отчего бы истории с Ищенко не всплыть при Суркисе? Теряюсь в догадках...
Может, потому, что Суркис не возражал против посильной помощи ДК, как думаешь?
А что плохо тянули, это да. Ну дык, никто не говорит, что ДК руководят компетентные люди. Скорее даже, наоборот. Сопсна, в этом как-то никто и не сомневался.
Ответить
+7
-3
Соколов Игорь (Одесса)
"А с Ищенко... Ну эта история, почему-то, всплыла лишь при теперешней власти. Отчего бы так?"


А чисто по глупости самого Ищенко и выплыла. По беспредельной динамовской наглости - как это меня, динамовского тренера, не хотят брать в чартер ФФУ!
Ответить
+7
-3
13/0303 (Стрий)
Ну ради спрведливості, тоді ФФу літало з динамівцями та навпаки.
+4
-4
Kayzer (Киев)

" Весь клуб ДК намертво заточен под админресурс. А админресурс "внезапно" кончился. Отсюда и падение. Остальное - просто следствие из этой заточенности.Как "им" из этого гэ выгребаться, не знаю. "Они", судя по всему, тоже не знают."
Алекс-666 (Запорожье) 28.07.2013 01:26
Чем помог админресурс ДК?
Ответить
+3
-6
Алекс-666 (Запорожье)
Много чего. Позволял несколько лет занимать место не ниже второго, а иногда и первое (комп голы, Добромыля и прочие годулянство и кочетковщина). Позволял экономить деньги (Ищенко рвался слетать в Англию по клубным делам за счёт ФФУ, и явно не первый раз). Позволял использовать сборную как дубль ДК (игровая практика лавочникам и просмотр претендентов на переход). Позволял экономить на пиар-отделе.
А потом почти всё это отобрали, и конец сказке про "великий клуб".
Ответить
+7
-6
Kayzer (Киев)
Ответить
0
0
Алекс-666 (Запорожье)
Весь клуб ДК намертво заточен под админресурс. А админресурс "внезапно" кончился. Отсюда и падение. Остальное - просто следствие из этой заточенности.
Как "им" из этого гэ выгребаться, не знаю. "Они", судя по всему, тоже не знают.
Ответить
+4
-3
utyf999 (Харьков)
[quote datetime=" 28.07.2013 00:24 " author="са585 (Киев)"] " Володимире, заспокойтеся. Моїх слів ви не сприймете, але вище Вам сказали, що Ваша праця в крайньому разі не по часу.І не тими фарбами. Я такі речі розцінив так як написав. А замовна, чи по темі - Вам видніше. Але і іншим теж." [/quote] да он критику не воспринимает, и сразу переходит на личности (ау модератор) ​
Ответить
+3
-4
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
А скажіть-то мені, о найприємніший з приємних. Де Ви побачили критику? В безпідставній заяві про те, що стаття - замовна? Це - критика? Гм. Мабуть, у нас різні поняття про критику. Почитайте Вікіпедію чи що.

Далі. Покажіть мені, де я перейшов на особистості? Я всього-навсього парирував в тій системі координат, яку запропонував читач. Він на підставі власних спостережень назвав мою статтю замовним. А на підставі власних спостережень назвав його коментар замовним.
Ответить
+6
-5
utyf999 (Харьков)
​тоесть назвать заказным тролем не есть переход на личность? и да мы говорим о вас а не о нем
+5
-2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Тобто читачу Ви надаєте право назвати мене продажним журналістом? А мені у відповідь назвати його замовним тролем - не надаєте право?

А чому?
+6
-4
utyf999 (Харьков)
​потому что это называется профессионализм
+3
-3
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Що називається "професіоналізм"? Не бачу логіки у Вашій відповіді. Я завжди говорю те, що думаю. Мене образили - я відповів симетрично. Де сказано, що журналіст не має права на відстоювання своєї позиції? В чому тут професіоналізм? В тому, що "ви пішитє про міня всьо шо хатітє - а я ні буду атвічать"? Я не згоден з такою постановкою питання.
+7
-4
utyf999 (Харьков)
​хотя можете и дальше вести себя как в детском саду "а он меня первый обозвал и игрушку забрал"
+4
-5
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
А може треба почати з самого початку? І не починати ні з чого кидатись фразами про "замовну статтю"? Ви не замислювались над тим, що все почалось з читацького трьопа?
+6
-5
utyf999 (Харьков)
​я уже ответил можете вести себя и дальше как в детском саду мне собственно уже все равно потому как время познее
+4
-4
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ясно. Слів зощітан. Надобраніч.
+3
-5
Kayzer (Киев)

" [quote datetime="27.07.2013 23:09" author="Киев-Дубай-Транзит (Дубай)"]" А про Милевского....то только слепоглухонемой не знает, что Артем пропил себя в конец, но так и не захотел спускаться с Олимпа, желая получать дурные деньги только за свой брэнд. А его брэнда, как черт ладана, бояться все в Украине и пытаться выставить себя на посмешище, пытаясь продать его, как гавно завернутое в яркую оболочку, это нужно быть вообще без царя в голове. Так что тут я Вас вообще не понимаю."[/quote]А хто, вибачте, зробив з Мілевського такого? Не Суркіс з його потаканням? Не сумасшедший контракт, подарований йому ні за що - "аби не нервувався по поводу трансфєрних слухов"?"
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол) 27.07.2013


А Мілевський хіба підліток з вітром в голові? Не в курсі щодо дисципліни? Банальний Мессі куди більше грошви отримує - приємно споглядати за грою футболіста. Якщо гравець не бажає викладатись на полі, то арівідерчі...
Ответить
+2
-1
ARCADIA (TEL-AVIV)
Г-да, статья четко заказная, а цель это не ВКДК, а убрать Суркисов из футбола, как убрали ув.хозяина Метал. Харьков, забрать клуб под подставу и снимать бабло т.к в Украине бренд ДК самый известный, несмотря на его "деградацию" Статью можно назвать психиатрическим диагнозом Panic Syndrom, а вдруг клуб станет ЧУ и все пропало шеф, поэтому мы ее получили сейчас, а не осенью.
Ответить
+4
-10
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Г-да, коммент четко заказной.
Ответить
+5
-4
moderator
Попередження.
Ответить
+1
-2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)

" Ваши гневные рассуждения чем-то напоминают "Интернационал" ...."разрушить до основания и построить новый мир", да только по этому пути мы уже проходили и как показало время, оказались в глубокой дупе."
Киев-Дубай-Транзит (Дубай) 27.07.2013 23:09

По-перше, ніяких гнєвних рассуждєній нема. Ви не розумієте, чи що? Я не фанат Динамо, мені все одно, що там відбувається - я констатую теперішнє становище. Коли Ви в дзеркало дивитесь - там чиї емоції, дзеркала чи таки Ваші?

Стосовно "проходили" - нічого подібного в "Динамо" не було. Ніякого "разрушим" і тим паче "построим". Йде банальна деградація, сповзання по турнірній таблиці ЧУ і падіння в єврокубках. Ніяких кардинальних змін, НІЯКИХ за 12 років керівництва І.Суркіса не відбулось. Призначення Чохонелідзе чи два російські тренери - це не реформи, це не зміни.


Зміни - це вигнати всіх тих, хто сидить на суркісових грошах за якісь колишні заслуги і не робить нічого для розвитку клубу. Пам'ятаєте, як Несенюк, здається, колись сказав, що, мовляв, уболівальники і так мають ходити на матчі "Динамо" (це було сказано до слабкий рівень реклами і афіш)? І ця людина, наскільки я розумію, досі працює в клубі. Ну про що тут можна говорити? Подивіться, на скільки "Динамо" відстає в глядачах від "Шахтаря". Вже "Металіст" попереду, "Чорноморець" не так далеко позаду.
Ответить
+3
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 27.07.2013 23:09 " author="Киев-Дубай-Транзит (Дубай)"] " А про Милевского....то только слепоглухонемой не знает, что Артем пропил себя в конец, но так и не захотел спускаться с Олимпа, желая получать дурные деньги только за свой брэнд. А его брэнда, как черт ладана, бояться все в Украине и пытаться выставить себя на посмешище, пытаясь продать его, как гавно завернутое в яркую оболочку, это нужно быть вообще без царя в голове. Так что тут я Вас вообще не понимаю." [/quote]А хто, вибачте, зробив з Мілевського такого? Не Суркіс з його потаканням? Не сумасшедший контракт, подарований йому ні за що - "аби не нервувався по поводу трансфєрних слухов"?
Ответить
+3
0
са585 (Киев)
Обыкновенная заказная статья. Тема задана, товарищ и накрапал.Для слабонервных. Прикрывает тему судеек, а она налицо.
Постоянно критически относился к Суркисам. ... Но, сейчас вижу сдвиги. В чём? В команде многое делается правильно, надо время. И что ещё отмечу- работу в сми.Надеюсь, не только ,а по всем фронтам.Время такое, что как говаривал Л.Д.Кучма - выборы в белых перчатках не выигрывают.
Ответить
+4
-9
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Обыкновенный заказной комент. Тема задана, товарищ и накрапал.
Ответить
+7
-4
са585 (Киев)
Мой комент заказной? Смешно. Я за это денег не получаю. А Вы?
+2
-4
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ви дозволяєте собі просто так, ні з чого звинувачувати мене в написанні заказних статей. На чому ґрунтуються Ваші слова? Ні на чому. Просто Вам так захотілось.

От і мені захотілось вважати Вас проплаченим тролем, який працює на гроші і користь Суркіса. Все.
+5
-3
са585 (Киев)
Володимире, заспокойтеся. Моїх слів ви не сприймете, але вище Вам сказали, що Ваша праця в крайньому разі не по часу.І не тими фарбами. Я такі речі розцінив так як написав. А замовна, чи по темі - Вам видніше. Але і іншим теж.
+4
-5
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Підстави, шановний, підстави. Доведіть, що моя стаття замовна. Я чекаю.

Бо так, "на мой взгляд", я і Вас можу записати в проплачені Суркісом тролі. Мені ж теж - видніше, хіба ні? Всі рівні в своєму праві вважати будь-кого будь-чим. Чи "некоторые равнее"? :-)
+4
-5
utyf999 (Харьков)
​и да критику я увидел раньше, евсли есть желание покопайтесь тут же и посмотрете как вы на нее реагируете
+5
-1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ну так Ви й покажіть. Ви ж мене звинувачуєте. Де таке бачено, щоб підсудний сам знаходив докази своєї вини? Такого навіть радянське і українське правосуддя собі не дозволяли.
+6
0
са585 (Киев)
Володимире, я каву не п’ю.Час пізній, але я іще раз пробіг по абзацам. Своє ставлення не змінив.Це не тактичний розбір, не робота з якимись показниками, а звичайний (як на мене) вилив емоцій. Приєднуюсь до думки, що не по часу все це. Чемпіонат тільки розпочався.
------------------------------------ Намагаюсь бути коректним, але погодьтеся, що стаття ні про що.
+4
-5
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Звісно що не погоджуюсь. З якого б то дива? Чи статті мають бути тільки в форматі тактичного розбору? Хто сказав?
+7
-4
са585 (Киев)
От коли Ви писатимете про продажних суддів ( усіх), про дивні дискваліфікації, ... та в нас є багато слизьких тем.Тоді можна і не в форматі тактичного розбору. Тоді і язик не повернеться в чомусь звинуватити такого журналіста. А лити бруд на ДК (саме так) зараз модно.Дрібниць не буває.Збити конкурента в момент становлення, працювати на його негатив ( в усьому) - це не дрібниці.Я Вас бачу в цьому ряду, по цій статті.
+6
-5
DodikRozenblum (Kiev)
​Уважаемый, не подскажите в каком таком интервью ЛДК это сказал?
Или Вы один из приближённых и он Вам это сказал "за рюмкой чая"?
Ответить
+1
-1
kirpitch (Kiev)
долго ждал этой статьи.надеюсь все фаны ее прочитают и станут немного объективней и перестанут ныть и трусить вымпелами.спасибо автору.
Ответить
+5
-1
Киев-Дубай-Транзит (Дубай)
​Не понятна совершенно вот это:"Погано тільки, що ці висновки не зроблені (ще після першої серйозної невдачі - невиходу в груповий турнір ЛЧ) тим, кому це потрібно і необхідно. Хоча - звісно простіше і зручніше розказувати про "постачальників очок" чи підступних арбітрів, списуючи на них чергові невдачі."
Вы г-н Миленко имели бы право делать такие выводы, если бы работали в стркутуре клуба и знали бы изнутри, что там сейчас происходит. По Вашему выходит, раз не поменяли тренера, которому Вы чвно не симпатизируете, то НИКАКИХ выводов не сделано. Как минимум такое можно будет утверждать парой месяцев позже, хотя если у Вас врожденный дар провидца, то Вы конечно имеете право такое утверждать.
Быстро только кошки родятся и первый шанг сделан-команда серьезным образом пересмотрела кадровый вопрос (хотя Вы этого судя по всему не заметили), теперь нужно посмотреть насколько нынешнему тренеру по силам работать с практически обновленной командой, а потом уже делать выводы, по типу Ваших.
Я не могу отрицать того, что нынешний тренер обеспечит результат и может Вашт выводы окажутся правильными, НО в данный момент времени оглашать такие выводы, ИМХО выглядит не только преждевременно, но и не совсем профессионально.
Я уже как-то писал тут пару дней назад, что середина осени должна дать ответ на вопрос, С КАКИМ тренером команда должна будет уйти на зимние сборы.
И вот Резо бы еще отправить на пенсию и спокойно, без "срочно, ночью, в грязь" продолжать строить команду.

Ответить
+3
-10
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
"Динамо" не перший рік купує якісних гравців в Європі, не розказуйте єрунду. Бангура і Діакате коли були? Отож. Та осьо вже Велозу купили, гравця основи півфіналіста Євро. І що? Третє місце в чемпіонаті.

Висновки зроблені прості - "надо больше золота". Але, вибачте, якщо керівництво не розуміє, що і як треба робити (або не хоче розуміти), то все те "золото" до одного місця. Кадрами ще треба вміти користуватись.

ЗІ. І те, як відпустили Михалика і "продають" Мілевського (і це на фоні трансферів "на вихід" Шахтаря) - це зайвий раз доводить, що нічого не змінилось. Нічогісінько. Тільки більше грошей "викинуто", як любить говорити Ігор Суркіс, на придбання. Тільки й того.
Ответить
+10
-2
DodikRozenblum (Kiev)
​Зі всією повагою до автора і його точних аналоґій, ґадаю, що статті все ж таки бракує висновку...
Так, занепад і криза ДК очевидні, але в чому Ви бачите вихід, Володимире, натікаючи на великих хішпанців?
+6
-1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Так рівно в тому самому, що було і в "Барселоні". Перестати нити - раз. Провести серйозні внутрішні реформи - два. Да, повиганять всіх прилипал і "динамівців до мозга костєй". Знайти нормального президента - три. Необов'язково до речі Суркіса гнати (ну, точніше, продавати клуб - хто ж його прогонить) - обов'язково, аби він тільки давав гроші і сидів в ВІП-ложі. Отже, знайти президента, який би займався тим, чим йому треба було б займатись - розвитком клубу. Далі - нормальний підхід до тренерського питання. Та ж "Барселона" в 2003-м запросила зовсім ліву людину, причому людину молоду і без особливих досягнень - Райкаарда. І що? І чемпіонства з перемогою в ЛЧ. А у нас, як не почитаєш "великих динамівських фанатів" - та хто такой Грігорчук/Кононов, чєго он добілся? А Блохін ваш - чого досяг? "Москву" опустив і "Чорноморець"? Ну так он же свой, совєтскій (закреслено) дінамовскій? Ну тоді звичайно. Далі. Нормальна кадрова політика. Що це таке? Треба забути про цей ідіотизм, який тільки заважає розвиватись - "вєлікій клуб". І прийняти як даність те, що сюди йдуть тільки за баблом. Це по-перше. По-друге, треба навчитись вчасно і уміло продавати гравців. Те, що відбувається з Мілевським - і я більш ніж переконаний буде відбуватись з Ярмоленком - це ганьба. Повторюю - це ганьба. Спочатку Артема ледь не в дупу цілують, піднімають йому платню до божевільної - а потім фактично викидають на смітник, он в "Ліворно" продати не можуть. Треба нарешті погодитись з тим станом речей, що "Динамо" для гравців в найближчі років 10 буде лише транзитом в сильніші і іменитіші (в сучасний період) клуби - навіть "Шахтар", так. І продавати Ярмоленок і Мілевських на піку форми. Щоб а) була фінансова віддача, б) був стимул у всіх інших футболістів викладатись.

Цього для "навскидку" досить?
+11
-2
DodikRozenblum (Kiev)
​Браво! Нема слів - все по ділу!! Залишилося тільки почати і закінчити...
+5
0
DodikRozenblum (Kiev)
​Браво! Нема слів - все по ділу!! Залишилося тільки почати і закінчити...
+1
0
Киев-Дубай-Транзит (Дубай)
​Ерунду не говорить? Это можно и первое, что замечу, что если Вы ставите знак равенства между прошлогодними покупками и нынешними, то мне просто остается пожать плечами и уже не говорить про второе, третье и т.д.
А про Милевского....то только слепоглухонемой не знает, что Артем пропил себя в конец, но так и не захотел спускаться с Олимпа, желая получать дурные деньги только за свой брэнд. А его брэнда, как черт ладана, бояться все в Украине и пытаться выставить себя на посмешище, пытаясь продать его, как гавно завернутое в яркую оболочку, это нужно быть вообще без царя в голове. Так что тут я Вас вообще не понимаю.
Ваши гневные рассуждения чем-то напоминают "Интернационал" ...."разрушить до основания и построить новый мир", да только по этому пути мы уже проходили и как показало время, оказались в глубокой дупе.
На сегодняшний день в клубе естть почти все для поступательного движения вперед и если ОВБ справится, то это почти исчезнет, а не справится, то тут никто не спорит-ОТСТАВКА.
А малевать все черным цветом-это не несет рационального зерна, тем более, если оно не соответствует реальному положению вещей.
К тому же теперь уже мысли Суркиса не так уж и прозрачны и вряд ли можно сейчас утверждать, что все мы знаем то, о чем он думает....
+2
-3
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ваші слова та Богу в вуха. Подивимось в травні - на поступатєльноє двіженіє впєрьод. Поки що я не бачу підстав для такого двіженія. Ви, може, бачите. Час розсудить.
+3
-1
Киев-Дубай-Транзит (Дубай)
​Я не говорил про май, а наоброт указал dead line как середину осени.
Ваша статья было точно к месту и ко времени, если бы сейчас была осень минувшего года, когда игры Семинского ДК без валидола смотреть было сложно, но в настоящий момент она не актуальна, она чуть-чуть запоздала. Это мое мнение и я просто его выражаю и не более того.
+1
-2
Power1 (Донецк)
Автору статьи--респект!
Ответить
+10
-4
Lexabel777 (Армянск)
Статья из серии "как серпом по яйцам",но,к сожалению,все справедливо....Хотелось бы,чтобы Вы Владимир побольше писали для сайта.
Ответить
+7
-3
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Я вам скажу чесно. (Ми ж тут всі свої, правда?)

Коли ми з Іваном Вербицьким в божевільному темпі гнали "Историю Класико", і у мене часу вистачало тільки на перегляд матчів і писанину - почались проблеми з моєю основною роботою, керуванням зарубіжного відділу. Тому ми з паном главредом вирішили, що писати я буду, але тільки так, щоб це не било по основному фронту робіт. Бо це, як не крути, важливіше.

Та й без мене, скажемо прямо, є що і кого почитати.
Ответить
+3
-1
beat (Гепа-сити)
Владимир,спасибо!

Сбросьте Суркису на почту-пусть почитает перед сном.
Ответить
+5
-9
Spokoyno (Киев)
Дозвольте і мені, як людини що бачила гру Динамо всіх "чемпіонських розливів". Правда, перших чотирьох у новинах.
Стаття дуже дискусійна, а великий наплив "іногородніх" тільки підтверджує (пишу перший і останній раз) - ВКДК... Тому що вихвалятись чужими досягненнями доля "невдах".
Те що зараз інші пріоритети - ГРОШИ, теж не загадка. Подивиться на ВК Ліверпуль, Аякс чи Мілан. Мало грошей небагато і досягнень...
Ну нема у братиків Су... ми на утримання ВЕЛИКОГО клубу. Тому викладатися треба на всі СТО (а це кожного матчу просто неможливо) і будь-яки перепони стають критичними...
Перемогти суперника який зовсім не уступає тобі класом (скоріш навпаки) та й ще має велику фору (прихильність судів та й "фарми")... Скоріш за все це фантастика.
Але будемо жити і вболівати за свій улюблений клуб аби там ще свої грали, а "класний футбол" можна побачити спостерігаючи за грою тієї ж Барселони.
Ответить
+8
-4
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Прекрасна ілюстрація до моєї статті. Просто ідеальна. "У нас немає грошей - зате у нас є історія, нас засуджують", і так далі, і тому подібне.

Дякую за комент.

ЗІ. Цікаво, а Ви самі хоч розумієте, що фраза про "немає грошей" після гучних літніх трансферів звучить просто смішно?
Ответить
+12
-2
Spokoyno (Киев)
Зовсім НІ.
Можна придбати гарний бампер чи навіть двигун але авто рівня Феррарі з цього не вийде...
І невже Ви вважаєте, що за досягнення тим більш у недалекому минулому треба "засуджувати"?
Чи вираз: "Хто не знає / почитає свою історію НЕМАЄ майбутнього" то не для Вас.
Так погоджуюсь носитись з 26 чемпіонствами зовсім не потрібно, то вже ІСТОРІЯ, але і забувати що вони були дурниця.
На бренді Динамо Київ можно було тримати марку але у минулому (віці). :-)
+2
0
Awesome-Girl Graffinya (Днепропетровск)
​Увы! Насегодня в Украине просто нет клубов уровня Барселоны. Как бы обидно, ребята, не было, но я считаю, что каждый игрок этой команды по уровню мастерства выше нашых грандов!
Ответить
+2
-2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ви зараз просто Америку відкрили всім нам. Підняли повіки, як тому гоголівському Вію.

Немає, так. І?
Ответить
+7
-1
Jack69 (Ужгород)
Да, кстати, все недосуг было высказать свое мнение по первому серебру Металлиста. Это не его достижение, а просто спад (временный) со стороны ВКДК был. ))) Если будущее окажется другим, то искренне вас поздравлю с чем-то более весомым, чем одноразовое опережение в таблице ВКДК.
Ну, а пока Вы, господа, исходите желчью, в ответ на мои идеи, попрощаюсь с вами. Пора и домой с работы. Почитываю сей ресурс только в рабочее время, так что ваши "отзывы" ))) почитаю только в понедельник, если будет, конечно, что-то стоящее.
Адью.
Ответить
+4
-8
donets1961 (луганск)
​На мой взгляд, Вы не правы. Здесь высказываются все кому не безразлична судьба Динамо, не зависимо от региона проживания и от того кто в ЧУ за какую команду болеет. Речь идет о системном кризисе, в котором оказался клуб и небходимости что-то предпринимать что-бы из него вылезти с наименьшими потерями. От того, что Динамо теряет, проигрывают и болельщики Динамо и их коллеги из Донецка или Харькова.
Ответить
+4
0
тутти-10 (Сумська область)
Погано тільки, що ці висновки не зроблені (ще після першої серйозної невдачі - невиходу в груповий турнір ЛЧ) тим, кому це потрібно і необхідно
------------------------------------------------------------------
Погано. Будемо чекати, а поки на того що є надіятися. А що ще робити?
Ответить
+5
0
Jack69 (Ужгород)
5 харьковчан, 9 дончан, 3 явно им симпатизирующих
пара киевлян
плюс трое (вместе со мной) скорее симпатизирующих Киеву
А вы, Мыленко, говорите о каком-то закате ВКДК (потролю харьковчан, которым в отличие от дончан, вообще никогда не грозит такое написание ВКМХ). ))))))
Ответить
+9
-8
logist (Днепропетровск)
Почему не грозит? Вот Вы уже написали первый. Я второй - ВКМХ)))
Ответить
0
0
genev09 (Донецк)
ничего нового в статье не увидел, хотя просто необходимо, чтобы такие вещи озвучивали не только болельщики на форуме, но и журналисты и эксперты...
давно уже не раз говорил, что ДК (игрокам, болельщикам, а самое главное - руководству клуба) нужно не сваливать вину за поражения на судей, "фармы" и плохую погоду, а заниматься своим клубом... в первую очередь - пересмотреть клубные должности и тех, кто их занимает и нанять на ответственные позиции профессионалов, а не "пропитанных динамовским духом" или просто "хороших людей"... ну и опять таки нормальных профессиональных пиарщиков - чтобы научили, как говорить и что говорить игрокам и руководству, чтобы начали заманивать на стадион (между прочим, самый большой в Украине) соответствующее столичному клубу количество болельщиков (между прочим, население Киева в три раза больше Донецка - а это значит в три раза больше потенциальных болельщиков у ДК)...
и еще пригласить нормального европейского тренера, который не побоится подчистить пропитанные тем самым духом ряды прилипал с тренерскими и селекционерскими должностями...
и гендиректора неплохо бы нормального вместо мутного грузина, который непонятно чем занимается в клубе: то ли селекционер, то ли еще что...
ну в общем есть над чем работать...
Ответить
+9
-8
Jack69 (Ужгород)
Мыленко, Вы не правы. Не правы в главном: ВКДК был, есть и будет сакральным явлением в этой стране. Вот, посмотрите, статья в первую очередь о ВКДК, а "комментаторы" сплошь из Харькова да Донецка (и их почитатели из близлежащих полей). )))). Никак не уймутся сирые... Нет чтобы за своих порадоваться, так они здесь свои слюни пускают: а шо ? а как ? а думаете надолго ? а шо, можно так сравнивать ? а шо и Вы думаете, что фармы есть у нас ? а типа скажете нет, и им, бедолагам, спать спокойнее будет... ))))
Ответить
+13
-15
SkroM (Doneck)
Коментарий не о чем. Очередной высер. Обсуждают клуб, и то не так. Вышел почитатель из Ужгорода и ляпнул
Ответить
+7
-7
сливовоабрикосовый (Харьков)

" ​Пока Витёк у власти динамо будут гнобить"
m.karpiuk (Новая Каховка) 27.07.2013 17:54

... в Европе тоже?
Ответить
+8
-7
сливовоабрикосовый (Харьков)
[quote datetime=" 27.07.2013 17:22 " author="Solomir (Львів)"] " Надію дав, приблизно 80 відсоткам вболівальників, ну і ЗМ, а як без нього :) Звучить, тренер Динамо володар Золотого М'яча ! а ?" [/quote]"надеждой и живем"? а что же тогда было, если только с приходом ( даже скорее перебежал из сборной) Блохина у динамовских болельщиков появилась надежда? надежда на то, что кто-то из очередных вновьприобретенных раскроется и хоть как-то сыграют многомиллионные затраты?
что касается "тренет Динамо-обладатель золотого мяча", так приз ему вручали не за тренерские заслуги. он Марадонна куда как более велик и заслужен в футболе, но про его тренерские достижения этого не скажешь.
Ответить
+5
-4
evgenchig (Zaporozhye)

Сравнения конечно интересны, но я не понял одного. Считает автор, что у Шахтёра куча фармов или не считает?)


думаю тут и к гадалке ходить не надо![/*][/ul]
SkroM (Doneck)
Ответить
+5
-4
m.karpiuk (Новая Каховка)
​Пока Витёк у власти динамо будут гнобить
Ответить
+7
-14
evgenchig (Zaporozhye)
Нужно уже сравнивать с командами ближнего света: Казахстан, Узбекистан, Белоруссия и т.д.
с ув. к Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ответить
+2
-8
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Власне, я про це теж написав - згадуючи долю команд радянської вишки.

Але взагалі я такого не розумію - ой, не порівнюйте "Динамо з "Барселоною" (чи якимось іншим грандом). Це такий самий цирк, як і "ВК ДК".
Ответить
+7
-3
SkroM (Doneck)
Сравнения конечно интересны, но я не понял одного. Считает автор, что у Шахтёра куча фармов или не считает?)
Ответить
+4
-7
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Це не має до статті жодного стосунку. Абсолютно. Були фарми у "Динамо", тепер фарми у "Шахтаря", завтра чи післязавтра у "Металіста" з'являться. Стаття не про те.
Ответить
+11
-4
SkroM (Doneck)
Ну почему же. Хорошо, считает ли автор, что Шахтер пойдет со временем по пути ДК. Скажем так гиперболически 2 клуба один на вершине, другой в деградации
+4
-6
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Років за 10-15 статись може все що завгодно. Тим паче в непевних українських умовах.

Але поки щ9о я не бачу реальних причин - перш за все для злету "Динамо". Чи Ви взагалі? Так і тут я не думаю, що так станеться. Навряд чи "Шахтар" буде деградувати. Будуть спади - але від цього ніхто не застрахований. Але одне діло спад (згадайте початок сезону-2008/09), а зовсім інше - деградація клубу в цілому. Нема підстав про це думати.
+8
-4
evgenchig (Zaporozhye)
имел ввиду нинешнее Дынамо...
Ответить
+7
-7
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ну от я привів приклад - нинішнє "Динамо" і "Барселона" 60-70-х. Дуже схожі картини вимальовуються.
Ответить
+10
-5
evgenchig (Zaporozhye)
вообще нужно запретить сравнивать даже коственно Дынамо с великими клубами ибо это кощунство товарищи.
Ответить
+17
-9
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
То вам, товаріщ, до котрєарха Пєріла... тьху, патріарха Кірілла. Там за святотатство карають.

А у нас можна порівнювати усіх з усіма. Особливо коли є нагода і причина.
Ответить
+15
-7
Dimonych (FCSD)
​А мне (да простят "обсуждение личности") Мыленко всегда нравился. И конфу на футбол.уа читал с удовольствием (единственную). И несмотря на то что не раз он писал многое, что, можно сказать, не понравится болельщику Шахтера вроде меня, я не могу обвинить Владимира в неадекватности или реальной предвзятости. Да, Мыленко имеет свою точку зрения на разные вещи в украинском футболе, но она одна из многих, которые мне интересны, во всех смыслах этого слова.
Ответить
+22
-1
Sereban 1982 (Donetsk)
Я бы сказал,очень,очень толковая статейка.
Ответить
+12
-3
krossovok (Odessa)
фу таким быть
Ответить
+3
-8
Demian (Коломия)
Згоден з тим, що для виходу з кризи Динамо потрібно кардинально змінити стратегію розвитку. І орієнтація на вже сформованих гравців, що засвітилися в Європі цілком може такою вважатися. Але навряд варто ламати їхній менталітет, підганяючи під чиїсь "совкові" стандарти. Як на мене, то ті ж Сьомін і навіть Газаєв дали Динамо більше, ніж теперішній коуч.
Ответить
+16
-3
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Якби ти ще сказав, що теперішній коуч дав "Динамо"...
Ответить
+13
-1
Solomir (Львів)
Надію дав, приблизно 80 відсоткам вболівальників, ну і ЗМ, а як без нього :) Звучить, тренер Динамо володар Золотого М'яча ! а ?
+13
-6
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Здаюсь.
:-)
+9
-2
agapa (Харьков)
Статейка "очманiвшого" от безысходности и черезмерной любви к фк, тьфу, прости Господи, вкдк!
Ответить
+8
-30
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Давайте не переходити на особистості. Будь ласка. Я поки що ввічливо.
Ответить
+20
-5
agapa (Харьков)

Простите пожалуйста.Но об этом "кричит" каждая строчка этой статьи!
+4
-13
shamway (Donets'k)
Во-о-от, а я всегда подозревал Мыленко в латентной Динамофилии))))
+5
-14
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ви знаєте, за час моєї роботи на футбол.уа (тут я просто мало пишу, а про український футбол ще менше) мене ким тільки не називали - і динамофілом, і пріспєшніком кротов, і харьковскім студєнтом, і продавшимся Коломойському.

Це товаріщ мабуть звідтам перебіг і по старій пам'яті пішов ярлики розвішувать. Ну, не розуміє людина, що можна не мати ніяких уподобань в УПЛ. Звик до системи координат "Франков - Мармазов" - якщо пише щось про клуб, то або любить його, або ненавидить. Що ж поробиш, таким, бачте, його папєрєднікі виховали.
+23
-3
shamway (Donets'k)
"и ты, Брут, продался большевикам" - но у классиков клиет хотя бы прекидовался, а тут похоже таки все реально, хотя не весна и не осень вроде - не должны буйствовать....
+4
-13
moderator
Попередження. Переконливе прохання утриматися від оцінки особистих якостей автора !
Ответить
+10
-2
Kievchess (Киев)
170c00eb91135e6_tmp
Ответить
+21
-25
Скрипник Виталий (Рубежное)
а украинец командой негров,за деньги еврея
Ответить
+25
-9
Луцеев Дмитрий (Донецк)
Причем удачно!
Ответить
+7
-3
KossaK-DK (Київ)
Дуже доречна і злободенна стаття, і порівняння цікаві.
Утім, я сподіваюся, що Динамо подолає шлях Барселони значно швидше, ніж за два десятиліття))
А тренера нового таки треба, дійсно.
Ответить
+25
-4
_kovA_ (Харьков)
94211276ec0eca9_tmp
Ответить
+39
-5
Скрипник Виталий (Рубежное)
главная проблема ДК-это тренер,неужели нельзя пригласить хорошего иностранного специалиста??а не явных учеников Лобоновского?b41047e77f974c3_tmp
Ответить
+33
-8
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
У "Реала" і "Барселони" та сама ситуація.
"Реал" - Мігель Муньос з 1959-го по 1974-й. "Барселона" - за цей період працювало 13 тренерів.

Але, думаю, це не причина, а симптом хвороби.
Ответить
+11
-3

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус