Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

[Ужгород. Без слів]


Несподівано підтримаю ініціативу власників Говерли і запропоную розширити межі реальності.

[Ужгород. Без слів]


"Якщо хоч один гравець буде спілкуватися з пресою, я його вижену з команди". В принципі, можна було б дописати "Головний тренер Говерли В'ячеслав Вікторович Грозний". І все. Цей коротенький текст був би самодостатнім і шикарним. (Як легендарний хемінґвеївський шедевр – "For sale: baby shoes, never worn".) Але я все-таки додам пару слів.

Звісно, пан Грозний має таке право. Якщо воно виписане в контрактах – інакше це самоуправство, яке має бути засуджене за чинним законодавством. Але давайте поглянемо на ситуацію з іншого, не формального, а фактичного боку.

Ну от що такого можуть розказати гравці "Говерли"? Що вони, наприклад, ні на які збори не їздили, а сидять в Ужгороді? Так цю чутку мені вже довелося чути. Не новина. (Думаю, не тільки для мене.) Що гроші їм не платять? Ну-у-у, друзі, про цей уже мій 6-річний син знає. Чи, може, контакти з пресою погано впливатимуть на концентрацію та ігровий тонус футболістів? Ну окей, почекаємо пару тижнів, подивимось, як вони заграють без цієї катастрофічної перешкоди.

В принципі, Грозний і сам проговорився про причину – "це обумовлено обіцянкою власникам клубу". Це він про свою власну відмову від інтерв'ю, але, очевидно, і гравців це стосується. Тут виникає інше питання – а навіщо це "власникам клубу"? Що вони таке приховують? А, може, не приховують – а просто бояться виглядати у очах футбольної спільноти, м'яко кажучи, не дуже красиво?

Ви ж пригадайте – не так давно навколо "Говерли" крутилися якісь іноземні інвестори. Тоді "власники клубу" їм гордо відмовили – ми, мовляв, патріоти, не дамо перевезти клуб до Львова. І тут виявиться, що весь патріотизм і вся любов до футболу у "власників клубу" завершуються якраз на відмові іноземцям. А на всіх інших фронтах боротьби за виживання клубу – кінь не валявся. Тому заборонили інтерв'ю? Я вгадав?

Але насправді печально не те, що хтось комусь заборонив спілкуватися з пресою. Повірте – телеканали і сайти переживуть без офіційної інформації та прямої мови "Говерли". От якби "Динамо" чи "Шахтар" таке втнули – тут треба було б шукати компроміс, домовлятися і таке інше. Бо це – реальні і найцікавіші ньюсмейкери. А кому в Україні, будемо чесними, аж так сильно цікава "Говерла"? Та якби не ця її епопея з боргами…

Печально інше. Те, що матчі "Говерли" і далі показуватимуть по телевізору. І квитки на її матчі продаватимуться. Хоча, як ми бачимо, цілком можна обійтися і без цього. І дешевше буде – орендувати таку споруду, як центральний стадіон міста, чи якесь тренувальне поле. Вийшли, зіграли, результат на сайті УПЛ завісили – і усім добре. Усім "власникам клубу".

Ви думаєте, я сміюся зараз? Анітрохи. Все ж дуже просто. Або ви частина цієї індустрії – і живете за її правилами, писаними і неписаними. Або ви… навіть не в 90-х, а десь у своєму вигаданому світі. Тільки чесно. Без усіх цих фальшивих фраз про "патріотів краю" та "футбол для людей". Хоча з останньою фразою я готовий навіть і погодитись. Ба більше – думаю, ми усіх цих "людей" знаємо поіменно :)

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (17)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
garcia49 (budapest)
Ти що, здурiв, голови у тебе нема. Сиди собi в Мукачевi, не пиши дурницi, бо автор статтi лише таких шукайе, як ти.
Ответить
0
-2
homonaj (Мукачево)
Говерлу-розігнати!!!!!!!! Такий футбол Закарпаттю непотрібно. Шуфричів посадити.................... Головне грозного відсторонити від футболу на 999 років, щоб неквлічив своїм футболов 5-ти річну малечу. Вон з ЗАКАРПАТТЯ
Ответить
+1
0
moderator


FCDK FAN (Киев)
28.02.2016 00:48
Попередження п. 4.8
Ответить
0
0
Первомайский (Киев)
А какие клубы эту зиму не пережили ? Насколько я понял - Металлург (Запорожье) и Нива (Тернополь). Никого не забыл ? А-то наш футбол уже считалочку про десять негритят напоминает.
Ответить
+2
0
FCDK FAN (Киев)
Боже мой, а ведь насколько же вы бездарны, господин Мыленко. После прочтения Ваших материалов меня всегда тошнит. Причем это касается даже тех случаев, когда я в принципе поддерживаю высказанную Вами позицию. Из статьи в статью, из материала в материал... Такое впечатление, что понятия грамматики и орфографии Вам неведомы. Но сегодня вы превзошли самого себя, переврав рассказ Хемингуэя. Невер юсд... Невер юсд, Карл!!!
Это просто позор. Еще похлеще чем "предИгровая тренировка" в заглавии на соседнем сайте.
Ответить
+2
-6
garcia49 (budapest)
Говерлу знають в багатьох мiсцях свiту. Бо знаете, на жаль, закарпатцiв Ви можете знайти всюди. Ви це нiколи не зрозумiете.
Ответить
0
-3
garcia49 (budapest)
Господин Миленко, у мене таке враження, нiби хтось у Вас заказуйе статтi про Говерлу, таке враження, що у других командах все на мiсцi. Одно ми точно видимо: у команди власники. Можно у них спитати, як, чому, так далi. А другi команди, за винятком 3-4 команд, дiйсно посмешище, бо не можна знати, хто власник. В такi тяжкi часи не дуже щасливо мiшати полiтику у спорт.
Ответить
+1
-5
Счётчик шансов (Полтава)
По последней информации в ходе многочасовых переговоров, Грозный всё же разрешил игрокам открывать рот в СМИ без последующих санкций, но только для поздравлений с днём рождения и с 8-м марта. ))
Ответить
+1
0
TeG (Ужгород)
Ликвидировать к чертям собачим это Динамо-8.
Сколько можно убивать остатки украинского футбола, держа на плаву подобные говерлы?!
Ответить
+5
-1
Lopyka (Одесса)
Это позор а не команда и все остальное выходит из этого.Просто посмешище УПЛ....
Ответить
+6
0
Эрнест профи (Ужгород)
Не команда ганьба, а ті, хто її топить. Хлопці старалися грати, але не виплачувати зарплати цілий рік... Перед тим, як говорити таке за команду варто подумати. Треба притягати до відповідальності тих олігархів, які просто знущаються з команд і вбивають футбол. До слова, Говерла підготувала Макаренка, Буяльського. Могла й далі готувати. Біда в тому, що закарпатський футбол не розвиваають, а талановиті хлопці йдуть за кордон і там шукають клуби. Про корупцію в футболі й свавілля й безкарність суддів взагалі мовчу
Ответить
+5
-1
footboliare (Мир город)
Мыленко небось уже печатает в блог про молчание ягнят. ))
Почитаю.
Счётчик шансов (Полтава)
27.02.2016 14:37
:))
Ответить
+3
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Дык, ёлы-палы :)
Ответить
+2
0
Сеш (Днепропетровск)
90е как не печально. Футбола в Украине больше нет.
Ответить
+4
-5
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Його і не було. Була видимість. Мильна булька. Яка прогнозовано лопнула.
Ответить
+2
-4
Overdrive (Харьков)
Да. Только не мыльный пузырь. А результат плодов Суркисов и общества вцелом. Был при Союзе? Динамо - ! Переоценка ценностей((
0
-4
Фомичев Всеволод (Харьков)
Слова "выгоню из команды" в Говерле, и не только, звучат Страшно.
Ответить
+5
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус