Последние записи в блогах

Футбол Украины - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.
  • FB
  • Twitter
  • Google Plus
<< Назад

Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Чорногорія - Англія. Тактичний аналіз матчу.

Чорногорія - Англія. Тактичний аналіз матчу.

Автор: Solomir

29 марта 2013, пятница. 04:25

Тактичний аналіз матчу суперників збірної України по групі в відборі на Чемпіонат Світу 2014 року від Zonalmarking.

Чорногорія – Англія. Тактичний аналіз матчу

Чорногорія - Англія. Тактичний аналіз матчу. - изображение 1Бранко Брнович не очікувано розпочав гру з одним нападником, але його вибір був продиктований травмами та дискваліфікаціями провідних гравців команди, таких  як Міодраг Джудович. Рой Ходжсон не вніс змін в склад команди в порівнянні з попередньо грою проти Сан-Маріно, яку англійці виграли з рахунком 8-0.  4-2-3-1 з боку обох команд на старті матчу.

Досить обережний початок від  Брновича, замість звичних двох нападників в центрі Мірко Вучініча та Стівена Йоветіча, перший розпочав гру на фланзі з права, також цікавим рішенням виглядала поява Сімона Вукчевіча в центрі півзахисту,  як вістря трикутника  який складався з Новаковича та Жівковіча, а не на фланзі. Можливо таке рішення наставника Чорногорії  було продиктоване бажанням закрити Ешлі Коула, активністю на фланзі Вучініча.

Ходжсон так само розпочав з одним Руні попереду, а Уелбек на місці лівого «вінгера». Обидва наставника таким чином наситили центральну частину поля, очевидно з бажанням контролювати гру, але контроль м’яча не був ключовим в цьому матчі. Основна небезпека виходила з країв, коли фланговим гравцям вдавалось на швидкості отримувати м’яча.

Швидкий старт від Англії

В Англії було три хороших моменти вже на початку гри відкрити рахунок,Чорногорія - Англія. Тактичний аналіз матчу. - изображение 2 чорногорці не зважаючи на активну підтримку з боку вболівальників розпочали гру не надто агресивно, що дозволяло захисникам англійців вільно розпочинати атаки та йти вперед, таким чином Англії вдалось створити чисельну перевагу в центрі, та створити тиск на захист суперника, що призвело до голу від Руні.

Чорногорія змінює формацію, Англія знижує темп

Швидкий гол змусив наставника чорногорців змінити формацію своєї команди, на 4-4-2 яка прогнозувалась з перших хвилин гри, Вучініч зайняв позицію другого форварда більше з глибини, а Вукчевіч перейшов на правий фланг півзахисту. В формаціях 4-4-2 проти 4-2-3-1, англійці отримали чисельну перевагу в центрі поля, основним гравцем в першу чергу став Каррік, який отримав багато вільного простору між лініями нападу та півзахисту Чорногорії, щоб спокійно відтискати суперників в фланг та знижувати темп в грі. Чорногорія вела наступальні дії надто просто з застосуванням довгих передач та форварди господарів часто попадали в положення поза грою, чому сприяла висока лінія захисту від Англії.

План С

Чорногорія - Англія. Тактичний аналіз матчу. - изображение 3Брновича не міг влаштовувати такий перебіг подій на полі і він в друге в цьому матчі змінив формацію, по перерві замість Мітара Новаковіча вийшов нападник Деян Дам’янович , Вукчевич перемістився в позицію глибоко посаженного півзахисника (це вже третя позиція для Сімона в цьому матчі), а Дам’янович зайняв позицію правого форварда. Йоветіч  в позиції центрального нападника та Вучініч як лівий форвард та відтягнутий з глибини. Тепер Чорногорія перелаштувалась в систему 4-3-3, лівий півзахисник Володимир Волков опустився трішки нижче на одну лінію з двома центральними. Така формація дозволила господарям надавити на центральних захисників англійців, опустити лінію захисту нижче, та нівелювати чисельну перевагу англійців в центрі поля.

В якійсь мірі тренер Чорногорців спростив гру, висунувши своїх творчих гравців Вучініа та Йоветіча вперед, відмовившись від комбінаційної гри  в центрі яку вони можуть запропонувати, проте це дало свої плоди, отримуючи м’яча в останній третині поля, вони мали декілька хороший шансів для взяття воріт Харта.

В цей момент Ходжсону необхідно було вносити зміни в гру,  в захисників пропала впевненість в власних діях, тепер вони були вимушені захищатись проти трійки форвардів суперника, Англія більше не домінувала в центрі поля та в володінні м’ячем, а низьке розташування не дозволяло проводити швидкісні контратаки, Ходжсон міг би внести зміни в гру в будь-якій зоні футбольного поля та спробувати пристосуватись до ситуації на полі.

Після матчу Ходжсон сказав, що він вів розмову з своїми помічниками, щодо внесення змін в гру за рахунку 1-0, але вони не були на 100 відсотків впевнені, що внесені зміни зможуть вплинути на гру на користь англійців.

Замість цього Англія продовжила гру в формації яка була запропонована з старту поєдинку,  та тиск на ворота Харта наростав і питання голу господарів було лише питанням часу.

Чотири нападника від Брновича

Наставник чорногорців провів ще дві заміни, замість Сімона Вукчевіча, який цьогоЧорногорія - Англія. Тактичний аналіз матчу. - изображение 4 вечора був гіршим гравцем в складі Чорногорії вийшов по позиції Кркотіч,  а захисника Божовича замінив Делібашич – четвертий форвард. Волков перемістився в позицію лівого захисника. План Брновича полягав в тому щоб створити максимальний тиск на захисників суперника, утворюючи місцями ситуації 4 в 4 на останній лінії. Чорногорія в четверте перебудувалась в цій грі, тепер  на  4 – 2 – 4. Ходжсон відповів заміною Клеверлі на Янга, плюс перевів Уелбека  вперед, це нагадувало повторення дій чорногорців з намаганням надавити попереду. Гра повністю відкрилась, та велась на зустрічних курсах, проте господарі більше заслуговували щоб виграти її, аніж англійці.

Підсумок

Досить дивний був вибір Брновича розпочати гру з Вучінічем в широкій позиції правого вінгера, а перехід на 4-4-2, не приніс йому користі, оскільки це дозволило Каріку та Англії домінувати в центрі поля, маючи в цій ділянці чисельну перевагу. Але по перерві  перехід на 4-3-3 спрацював відмінно, це дозволило Чорногорії створити тиск на захисників суперника та вирівняти гру в середині,  натомість англійці не тільки втратили перевагу в центрі,  алей не загрожували господарям атаками у відповідь. Брновичу вдалось зламати гру, та по суті він збільшив лише кількість нападників.

В кінцевому результаті, це гра відобразила погану керованість та вплив на неї від Ходжсона, який мав би відреагувати на зміни, але залишався надто прихильним до стартової формації.

Статистика

Чорногорія - Англія. Тактичний аналіз матчу. - изображение 5

Статистика ударів.

Чорногорія - Англія. Тактичний аналіз матчу. - изображение 6

Переклад та адаптація "Solomir"

Последнее изменение: 29 марта 2013, пятница. 09:05


© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com